رابط بهداشتی نمونه مسجدسلیمان معرفی شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجد سلیمان/ پرویز دوید خسروی:  رییس مرکز بهداشت و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان در گفتگویی اعلام داشت: در اجرای اهداف و برنامه های بهداشتی و برای گسترش و توسعه و تعمیم خدمات بهداشتی در کشور برنامه ای تحت عنوان رابطین بهداشت زن برای پیگیری های بهداشت خانواده ها اعم از سرشماری تا انجام ارائه خدمات کلینکی را به رابطین بهداشت هر محله سپرده تا در صورت عدم مراجعه افراد خدمات بگیر و موارد هدف توسط رابطین بهداشت امور بهداشتی آنان انجام و سیستم خدمات درمانی به نحو احسنت به اجرا درآید. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان نایب فدایی افزود: در شهرستان مسجد سلیمان نیز این فرایند و این تشکل سازماندهی شده و از میان آنها خانم صغرا آبنازکه یکی از پر کارترین رابطین بهداشت در پیگیری های بهداشتی ست به عنوان رابط نمونه معرفی می گردد.

خانم ابناز از زمان تشکیل رابطین بهداشتی همکار و همیار پرسنل خدمات بهداشتی مرکز بهداشت شهرستان مسجدسلیمان بوده و کراراً مورد تقدیر و قدردانی مسولین کشوری و استانی و شهرستان قرار گرفته است. ابناز با بیش از سی لوح تقدیر در خدمات بهداشتی به عنوان رابط بهداشت نمونه شهرستان مسجدسلیمان از طرف مرکز بهداشت شهرستان انتخاب گردید. گفتنی است چون خدمات رابطین رایگان و جنبه عام المنفعه داشته خانم صغرا ابناز به منظور جلب افراد بیشتر به عنوان رابط بهداشتی اقدام به کار آفرینی کرده و برای این منظور با تشکیل تعاونی تولیدی توپ دوزی،خیاطی،کیف دوزی،گبه بافی و صنایع دستی رابطین را از این طریق در پروژه های تولیدی مشارکت داده است.

ناهید زاده خورشیدی مسول تشکیلات رابطین مرکز بهداشت در معرفی رابط نمونه اعلام کرد در شهرستان مسجدسلیمان تعداد ۱۳۵ داو طلب به عنوان رابطین بهداشت فعال در همیاری کارگزاران بهداشتی در شهرستان به صورت رایگان و با علاقه مندی همکاری دارند که از میان آن ها خانم ابناز از فعالان عرصه سلامت بعنوان رابط بهداشتی نمونه معرفی می گردد.

درباره نویسنده

9551مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی