بازدید جانشین فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از مرکز تعمیرات و هوانیروز مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- جانشین فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران طی سفر دو روزه به استان خوزستان از یگان های تابعه قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب نزاجا بازدید کرد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان، امیر سرتیپ نوذر نعمتی در سفری دو روزه به استان خوزستان از یگان‌های زرهی و هوانیروز مستقر در خوزستان بازدید کرده و این یگان‌ها نیز آمادگی و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

جانشین نیروی زمینی ارتش با تاکید بر لزوم داشتن آمادگی هر چه بیشتر در یگان‌های تابعه قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب نزاجا، گفت: باتوجه به درخشش قدرت های نظامی کشورمان در سطوح جهانی انتظار می رود تمامی یگان های ارتش در منطقه نیز آمادگی کامل جهت حضور در هر ماموریتی را داشته باشند.

 در این بازدید امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از تیپ ۱۹۲ زرهی، تیپ ۲۹۲ زرهی، تیپ ۳۹۲ زرهی، تیپ ۴۵ نیرو مخصوص، تیپ ۷۲، پشتیبانی منطقه ۶، آمادگاه مهماتی دو کوه، مرکز تعمیرات مسجد سلیمان، هوانیروز مسجد سلیمان و گروه ۴۲۲ مهندسی رزمی دغاغله که سرعت، دقت و شجاعت و مهارت کارکنان را ستودنی توصیف کرد و از تسلط فرماندهان تقدیر و تشکر کرد.

 

درباره نویسنده

9551مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی