با حضور مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان خوزستان
برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مسجدسلیمان با حضور رستمی مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان خوزستان، علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان، حمید حیدری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان، خان باقری رییس کتابخانه های عمومی شهرستان مسجدسلیمان  و اعضاء این انجمن در محل نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان علیرضا گوروئی در سخنانی با بیان این که کتابخوانی و مطالعه یکی از شاخص های مهم توسعه در هر جامعه به شمار می آید و عوامل مختلفی از جمله خانواده، مدارس و… برای بسترسازی جهت ترویج فرهنگ مطالعه تاثیرگذار هستند. وی با اشاره به ترویج و توسعه کتابخوانی در بین آحاد مردم، همکاری و هم افزایی همه دستگاه های اجرایی شهرستان در ترویج مطالعه مفید و گسترش فرهنگ کتابخوانی در جامعه را خواستار شد.

رستمی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان در این جلسه از لزوم تدوین برنامه های فرهنگی مرتبط با مباحث کتاب و کتابخوانی سخن گفت و افزود: ما باید به تجهیز و به روز رسانی امکانات سخت افزاری اهتمام ورزیم و در کنار آن با استفاده از این امکانات و ظرفیت های شهرستان فرهنگ کتابخوانی را نهادینه کنیم.

حمید حیدری سورشجانی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان نیز ضمن تشکر از حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی، فرماندار مسجدسلیمان و دیگر اعضا انجمن بر تجهیز و حمایت از نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان تاکید کرد و گفت: کتاب باید در سبد کالای خانواده‌ها نقش اساسی داشته باشد. باقری رییس کتابخانه های عمومی شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با خیرنگار ما در ارتباط با مصوبات این جلسه گفت: از مصوبات این جلسه می توان به تجهیز کتابخانه های سطح شهرستان به کتاب های جدید، رنگ آمیزی کتابخانه ها و احداث کتابخانه جدید در مکان های عمومی مثل پارک ولی عصر،تسویه هزینه های مصرفی آب و برق فرهنگسرای جوان و مدیریت مشارکتی کتابخانه باشگاه مرکزی، تخریب و بازسازی مجدد کتابخانه مرکزی شهر توسط اداره کل کتابخانه های خوزستان و… اشاره کرد.

درباره نویسنده

10194مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی