خیرین مسجدسلیمانی خارج از کشور یک دستگاه آمبولانس مدرن به بهداشت و درمان مسجدسلیمان اهداء خواهند کرد

با هماهنگی و حمایت حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان و علی عسگر ظاهری نماینده شهرستان و همچنین فعالیت های شایسته ای که مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان داشتند ما را بر آن داشت که در گام اول ابتدا یک دستگاه آمبولانس مجهز جهت شهرستان خریداری شود و…

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- نشست تعدادی از خیرین مسجدسلیمانی مقیم خارج از کشور با مدیر شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان برگزار گردید. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در این نشست دکتر شهرام ابراهیمی مدیر شبکه بهداشت و درمان ابتدا وضعیت بهداشت و درمان شهرستان و کمبود و چالش های پیش رو در شهرستان را تشریح و عنوان کرد: بهداشت و درمان در چهار حوزه بهداشت ، درمان ، آموزش عالی و فوریت های پزشکی فعالیت دار که در این حوزه ها فرصت های ویژه ای جهت فعالیت خیرین وجود دارد ، چرا که شهرستان مسجدسلیمان به تنهایی دو شهرستان دیگر یعنی اندیکا و لالی را نیز تحت پوشش در حوزه درمان دارد.

در ادامه خیرین مسجدسلیمانی ساکن خارج از کشور توضیحاتی در خصوص فعالیت این گروه خیر در قالب (ان جی او) با اولویت خدمات رسانی به مسجدسلیمان عنوان کردند. خانم احمدی گفت: با هماهنگی و حمایت های صورت گرفته توسط امام جمعه محترم و نماینده محترم شهرستان و همچنین فعالیت های شایسته ای که مدیر شبکه داشتند ما را بر آن داشت که درگام اول ابتدا یک دستگاه آمبولانس مجهز جهت شهرستان خریداری شود . در گام های بعد خدمات دیگری با صلاحدید شبکه بهداشت و درمان به همشهریان مان ارائه خواهیم داد تا بتوانیم شاهد رشد و شکوفایی مجدد شهر مسجدسلیمان باشیم .

درباره نویسنده

10200مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی