مسجدسلیمان بر بام کونگ فو خوزستان ایستاد + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مسابقات انتخابی «کونگ فو توآ» استان خوزستان به مناسبت هفته دولت که در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در مسجدسلیمان جریان داشت، با معرفی نفرات برتر در اوزان مختلف پایان یافت. به گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان سید محمد غفارنژاد مسئول روابط عمومی هئیت کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان مسجدسلیماندر گفتگو با خبرنگار ما گفت: مسابقات کونگ فو توآ انتخابی استان خوزستان روز جمعه با هدف شناخت نفرات برتر برای حضور در رقابت های کشوری با حضور پنج تیم از پنج شهرستان مسجدسلیمان، شوشتر، اندیمشک، دزفول، باغملک در سالن ورزشی شهید بهزادنیا مسجدسلیمان برگزار شد.

در پایان این مسابقات که در رده سنی جوانان انجام گردید تیم های مسجدسلیمان به مقام قهرمانی، تیم اندیمشک به مقام نایب قهرمانی و تیم شوشتر به مقام سوم این مسابقات دست پیدا کردند.

در رده بزرگسالان این مسابقات مقام اول این مسابقات به مسجدسلیمان رسید و تیم اندیمشک به مقام نائب قهرمانی و تیم های شوشتر و باغملک مشترکن به مقام سوم این مسابقات دست پیدا کردند. در پایان در رده سنی جوانان سیاوش شمسی مولا از اندیمشک و بهداد باورصاد از مسجدسلیمان به عنوان مبارزه برتر شناخته شدند.

آرش مرادی، رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان مسجدسلیمان ضمن تقدیر از زحمات هیات کونگ فو توآ استان خوزستان و همچمین تیم های شرکت کننده در این مسابقات از زحمات شبانه روزی جناب آقای عبدالرضا صالحی جهت حمایت و برگزاری این مسابقات تقدیر و تشکر نمودند.

در پایان این مسابقات که با حضور صالحی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان مسجدسلیمان همراه بود طی سخنانی از زحمات هیات کونگ فو توآ شهرستان مسجدسلیمان و هیات استان تقدیر به عمل آورده شد.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

۴ Comments on “مسجدسلیمان بر بام کونگ فو خوزستان ایستاد + تصاویر”

 • ِکونگ فو کار wrote on ۱۳ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۲:۲۰

  با تشکر فراوان از تمام عوامل برگزاری مسابقات اقای سید آرش مرادی رییس هییت کونگ فو مسجدسلیمان و آقای سید محمد غفارنژاد مسئول روابط عمومی هییت کونگ فو شهرستان مسجدسلیمان

 • ِحافظی wrote on ۱۳ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۲:۲۳

  با ارزو موفقیت برای کونگ فو کاران مسجدسلیمان، قهرمانان این مسابقات عازم مسابقات کشوری به میزبانی کردستان هستند. با تشکر از استاد آرش مرادی ریئس پرتلاش هییت کونگ فو مسجدسلیمان و کادر پر تلاش ایشون 

 • ِصالحپور wrote on ۱۶ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۳:۵۶

  با تشکر از سید محمد غفارنژاد مسئول روابط عمومی هیئت کونگ فو وهنرهای رزمی مسجدسلیمان

 • مرادی wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۶, ۹:۱۳

  کسب نشان نقره ابوذر چراغی و دعوت وی به اردوی تیم ملی کونگ فو جمهوری اسلامی ایران از برکات همین مسابقات و این مزبانی ها هستش…..

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی