در گفتگو با حسین مددی :
مستند پرتره یادگار سال های مهر در تجلیل از مقام استاد کاووس غولی گله به زودی عرضه خواهد شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فیلمبرداری و تدوین فیلم کوتاه مستند پرتره یادگار سال های مهر در تجلیل از مقام ادبی و فرهنگی چهره ماندگار شهرستان مسجدسلیمان استاد کاووس غولی گله به پایان رسیده و به زودی به سبد فرهنگی خانواده ها افزوده خواهد شد.

حسین مددی کارگردان این فیلم در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت: در این فیلم سعی شده است به قسمت های مختلف زندگی استاد غولی گله از جمله زندگی نامه، تعلقات روحی، نگاههای فرهنگی و ادبی ایشان پرداخته شود. وی در ارتباط با ضرورت ساخت این فیلم گفت: جای خالی چنین فیلم هایی به عنوان اسناد و معرفی نخبگان و تاثیرگذاران عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و…برای آیندگان بسیار محسوس بود به همین دلیل بنده احساس کردم باید چنین شخصیت هایی را در زمان حیات شان آن گونه که باید به نسل امروز و فردا معرفی نمایم و در این فرایند انتظار همکاری و حمایت نهادها و شخصیت هایی که می توانند به خلق چنین آثاری کمک کنند نیازمندم.

کارگردان مستند بلند شهر اولین ها ادامه داد: بعد از مستند شهر اولین ها و شش فیلم کوتاه این اولین فیلم مستند پرتره محسوب می شود که به معرفی چهرها می پردازد… این کارگردان مسجدسلیمانی گفت:در دومین مستند پرتره قرار است به زندگی هنری و آثار استاد جهانگیر مکی پور در زمینه آثار تجسمی به ویژه خوشنویسی بپردازم که امیدوارم مورد توجه اهالی فرهنگ و هنر و منتقدان قرار بگیرد. لازم به ذکر است مستند پرتره یادگار سال های مهر به تهیه کنندگی مشترک حسین مددی و دانشکده سما واحد مسجدسلیمان ساخته شده است.

 

 

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

One Comment on “در گفتگو با حسین مددی :
مستند پرتره یادگار سال های مهر در تجلیل از مقام استاد کاووس غولی گله به زودی عرضه خواهد شد

  • Zahra mad wrote on ۲۹ تیر, ۱۳۹۶, ۱۷:۱۸

    با سلام.موفقیت روزافزون لایق شماست..وقتی استادمو دیدم از ته قلبم خوشحال شدم

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی