رییس شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان:
هیات امنا ء ارزی وزارت بهداشت اعلام کرد ام ار ای مسجدسلیمان نیاز به هماهنگی مجدد با شخص مقام عالی وزارت دارد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- دکتر شهرام ابراهیمی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در ارتباط با آخرین وضعیت دستگاه ام آری آی مسجدسلیمان گفت: همان گونه که در گزارشات قبلی به اطلاع مردم شریف مسجد سلیمان رسانده شده بود با تشکیل ساختمان ام ار آی و اطلاع به وزارتخانه جهت ارسال دستگاه پروژه ساختمان ام ار ای از شهریور سال ۹۵ شروع و در فروردین ۹۶ مراتب آماده بودن محل نصب به اطلاع شرکت نصاب وزارت بهداشت رسانده شد. رییس شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان ادامه داد:

ابتدا مقرر گردید مگنت MRI ( قسمت اصلی ) در اولین فاز به شهرستان حمل شود. به گونه ای که برای نصب و راه اندازی اولیه محلی در نظر گرفته شد. پس از پیگیری های مداوم دانشگاه و شبکه بهداشت و حمایت های بی دریغ جناب ظاهری نماینده محترم شهرستان قول های مساعدی گرفته شد . و مقرر گردید مطابق برنامه دستگاه ام ار ای به مسجدسلیمان ارسال شود. لیکن هیات امنا ء ارزی وزارت بهداشت که می بایست دستور ترخیص دستگاه و تحویل به شرکت نصاب را صادر نماید اعلام کرد قضیه ام ار ای مسجد سلیمان نیاز به هماهنگی مجدد با شخص مقام عالی وزارت دارد.

لذا قضیه ام ار آی فعلا” در سطح وزارت مطرح است که امید است با ارائه پیگیری ها توسط مسئولین استانی و شهرستان آخرین دستورات برای ارسال دستگاه ام ار ای به مسجدسلیمان صادر گردد…

درباره نویسنده

9855مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی