در گفتگو با رییس سازمان تبلیغات مسجدسلیمان
برگزاری سفره های افطاری در مساجد و هیئات شهرستان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- رییس سازمان تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان از برگزاری  سفره های افطاری در مساجد و هیئات شهرستان خبر داد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان قندعلی با اعلام این خبر افزود؛برپایی سفره های ساده افطاری از منویات مقام معظم رهبری است وایشان تاکید دارند برپایی چنین برنامه های به شور و شکوه ماه مبارک وانجام فعالیت های مردمی در ماه مبارک رمضان دامن خواهد زد.
وی در خصوص برپایی سفره های سادهدافطاری مردمی افزود؛هیئات مذهبی حضرت رقیه سلام الله علیها و عاشقان ولایت با همکاری جوانان هلال احمر و سازمان ورزش و جوانان با برپایی ایستگاه صلواتی وروشن کردن شمع یاد شهدای حادثه  تروریستی تهران را گرامی داشتند.
وی افزود هیئت منتظران حضرت مهدی عج نیز با برمایی نماز جماعت در محوطه اداره پست با توزیع افطاری برنامه بسیار خوبی را اجرا کردند و همچنین مسجد امام حسین  ع نمره ۸ با اجرای برنامه بسیار زیبا در پارک محله سفره ضیافت افطاری پهن کردند که کار بسیار ارزشمندی است و سعی خواهیم کرد این روند را تثبیت کنیم.
وی در پایان شب های قدر را فرصتی استثنایی برای عبادت دانست و افزوداز همه مومنین ضمن التماس دعا در خواست داریم در برپایی ضیافت افطاری مساجد وهیئات را مورد توجه قرار دهند.

درباره نویسنده

9645مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی