در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان:
منتخب پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستای آبزالو عرب خواستار پیگیری مسئولین برای حل مشکلات این روستا شد + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حسین کلانتری منتخب پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستای آبزالو عرب در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان از مسئولین خواست تا توجه ویژه ای به این روستا داشته باشند. وی گفت: جاده دسترسی به این روستا به دلیل خاکی بودن در زمستان مشکلات عدیده ای را برای اهالی این منطقه به وجود می آورد به نوعی که گاهاً تردد در این منطقه غیر ممکن می شود.

عضو شورای روستای آبزالو عرب در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گلایه از وضعیت روشنایی این منطقه گفت: از اداره برق گلایه مندیم. کابل های بزق در این روستا حدود ۴۰سال است که تعویض نشده است به همین دلیل با اولین بارندگی در زمستان و یا بادهای تابستانی اهالی روستا با قطعی های مکرر برق مواجه می شوند. همچنین علیرغم درخواست های مکرر پایه های برق روشنایی ندارند… ایشان همچنین از عدم گاز کشی به این روستا گلایه کرد و خواستار توجه بیشتر مسئولین به این موضاعات شد…

کلانتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات معلولین در شهرستان مسجدسلیمان گفت: متاسفانه آن گونه که باید به مشکلات معلولین توجه نشده است. بنده خودم یکی از معلولین هستم. پیشنهادات بنده به شرح ذیل است:

۱_ مسیر نابینایان: استفاده از کفپوش سیاردار که عمق هر شیار ۵ میلی متر و فاصله بین دو شیار ۲سانتی متر باشد و حداقل عرض کفپوش حدود ۴۰سانتی متر به رنگ زرد و در اماکن عمومی باشد.

۲_ سطح شیب دار: کم ترین شیب ممکن که ۸درصد باشد و پهنای آن یک متر و دو طرف آن نرده باشد.

۳_ خود پردازها: قابل دسترسی برای معلولین ویلچری باشد و مجهز به بر جسته نگار برای معلولین نابینا باشد .

۴_ در دانشگاه آزاد مسجدسلیمان آسانسور وجود ندارد که معلولین جسمی اکثرا به این دلیل قادر به ادامه تحصیل نیستند.

۵- شرکت هایی همانند پتروشیمی و آلومینیوم کاوه از معلولین در جهت اشتغال حمایت نمی کنند. که امیدوارم در این رابطه چاره اندیشی شود.

منتخب پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستای آبزالو عرب در پایان با تقدیر از علی عسگر ظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: ایشان به روستای ما آمدند و از نزدیک مشکلات ما را دیدند و دستوراتی نیز داده اند که در حال پیگیری ست. وی همچنین از مهندس فردیپور و خراسانی بخشداران فعلی و سابق عنبر تقدیر کرد و گفت: مهندس فردیپور بخشدار فعلی و مهندس خراسانی بخشدار سابق تلاش های خوبی برای حل مشکلات منطقه ما داشته اند اما مشکلات ما باید در سطح بالاتری پیگیری و مرتفع شود که انشالله هر چه سریع تر شاهد حل مشکلات این منطقه باشیم.

لازم به ذکر است روستای آبزالو عرب در بخش عنبر و در ۵ کیلومتری پل بزرگ لالی قرار دارد.

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

One Comment on “در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان:
منتخب پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستای آبزالو عرب خواستار پیگیری مسئولین برای حل مشکلات این روستا شد + تصاویر

  • ناشناس wrote on ۲۰ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۲:۲۶

    با تقدیر و تشکر از زحمات مهندس حسین کلانتری که همچنان پیگیر مشکلات روستا هستن 
    انشالله که هر چه زود تر مشکلات روستا حل شوند 

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی