مدیرعامل نفت و گاز مسجدسلیمان:
بیش از ۳۰۸ میلیارد ریال کالای ایرانی خریداری شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت وگاز مسجدسلیمان حمایت از تولید داخل را زمینه ساز اشتغال در خوزستان برشمرد و گفت: بیش از ۳۰۸ میلیارد ریال کالای ایرانی در سه سال گذشته توسط این شرکت از تولیدات داخلی خریداری شده است.

قباد ناصری به نقش این شرکت در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی با حمایت از تولید داخل اشاره کرد و اظهارکرد: مبلغ قابل توجهی از این رقم بابت خرید از درون خوزستان هزینه شده است. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت  و گاز مسجدسلیمان وی گفت:نفت یک صنعت پیچیده و حساس بوده که به کالاها و ادوات پیچیده و گسترده نیازمند است که این شرکت همواره در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی، کالاهای مورد نیاز خود را از تولید کنندگان داخلی تامین می کند.

وی افزود:پیچیدگی قطعات مورد نیاز به گونه ای است که فناوری ساخت برخی از آنها تنها در اختیار برخی کشورهای غربی است اما با حمایت وزارت نفت از سازندگان داخلی، درسال های اخیر جهش چشمگیری در ساخت تجهیزات و افزایش کیفیت محصولات داخلی مشاهده شده است.

وی بیان کرد: خوشبختانه در سایه ی این سیاست ها، متخصصان ایرانی توانسته اند با عبور از سد تحریم ها، خواستن را به فعل تبدیل کرده و قطعات و کالاهایی بسازند که از نظر کیفیت هم پای تولیدات غربی است. ناصری ادامه داد:در عمل به رویکرد اقتصاد مقاومتی، سیاست خرید و تامین کالا از تولید کنندگان داخلی با اولویت درون استانی با جدیت از سوی این شرکت دنبال می شود. وی افزود: بی شک حمایت از تولید داخل رونق اقتصادی خوزستان و ایجاد اشتغال را به دنبال دارد و با تلاش جدی در این زمینه می توان بخش عمده ای از مشکلات بیکاری را برطرف کرد.

درباره نویسنده

11251مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی