دکتر جلیلی: راه آهن مسجدسلیمان باید احداث شود

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی گفت: راه‌آهن شهرستان مسجدسلیمان باید اجرایی شود و در این زمینه اقدامات فوری باید در دستور کار قرار گیرد.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- اسماعیل جلیلی اظهار کرد: راه‌آهن مسجدسلیمان یکی از مسائلی است که در اولویت پیگیری قرار دارد و برای این مهم با وزیر راه و شهرسازی نیز دیداری انجام شده است. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان  وی با اشاره به مشکلات موجود در راه‌های این شهرستان گفت: یکی از معضلات در راه‌های شهرستان مسجدسلیمان جاده بازفت به چهارمحال و بختیاری است که همه ساله با تلفات جاده‌ای بسیار زیادی مواجه است.

وی با اشاره به اینکه جاده منتهی به شهرستان مسجدسلیمان نیز باید اصلاح شود، افزود: جاده میان‌بر شهرستان مسجدسلیمان نیز باید در اسرع وقت اصلاح شود و نقاط حادثه خیزش برطرف شود.

جلیلی با تاکید بر اینکه فرودگاه این شهرستان باید تجهیز شود، خاطر نشان کرد: فرودگاه شهرستان مسجدسلیمان باید در اسرع وقت تجهیز شود تا مشکلات در این حوزه به حداقل کاهش یابد.

نماینده مردم شهرستان‌های لالی، اندیکا، مسجدسلیمان گفت: جاده سردشت به لالی و اندیکا از نظر مسیر باید اصلاح شود تا آمار کشته شدگان در این جاده کاهش یابد.

جلیلی تاکید کرد: پروژه چهار بانده شدن جاده هفتکل به اهواز باید در دستور کار قرار گیرد تا دیگر شاهد اتفاقات تلخ و درآور در این حوزه نباشیم.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: از نظر جاده در استان خوزستان شاهد عقب ماندگی هستیم و به این دلیل باید بکوشیم تا مشکلات در این حوزه به حداقل کاهش یابد.

درباره نویسنده

9850مطلب نوشته است .

۸ Comments on “دکتر جلیلی: راه آهن مسجدسلیمان باید احداث شود”

 • م wrote on ۲۶ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۳:۴۸

  ان شاءالله.

  مدیر محترم سایت لطفا ترتیبی اتخاد فرمائید که جهت ثبت نظر برای مطالب، الزامی به وارد کردن ایمیل نباشد.
  مثل سایت pcmis.ir

 • همشهري wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۲, ۶:۲۴

  آقای جلیلی این باید ها رو همه می دونن اما شما یه لطف کنید و بگید کی ؟؟؟؟؟؟؟؟ کی اجرایی میشه؟
  برا طرح جابجایی مناطق آلوده یه بنده خدایی یه پسر داره 30 سالشه اسمش عبداله است اون بنده خدا می گه ولا بووم ز زمانی که عبداله به اشکمم بی هی اگون اخان ای چونه وردارن حالا خو عبداله کرس گپ وابی و هیچ خوری نی .
  لابد این پروژهها هم مثل جابجایی مناطق آلوده است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • رضا wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۲, ۷:۱۰

  من فکر میکنم اینا همش وعده و وعیده مثل راه اندازی فرودگاه . فکر کنم چند روز دیگه هم آقای جلیلی بگن که مترو هم راه اندازی میکنم

 • حسین wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱

  خدا کنه این دروغ راست باشه.فرودگاه رو را بنداز راه آهن پیشکش جناب آقای دکتر…

 • بهاروند wrote on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۷:۱۴

  کاری تا الان نتوانستیدبرای شهربکنیدفقط بشدت به مناسبات مسموم قوم گرایی ئامن زدیدمثل اینکه شما نماینده یک طایفه فقط هستید وعده های دورغ هم کسی باور نمی کند …..

 • حسین پور wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۲, ۸:۰۷

  با عنایت به عصر ارتباطات ظاهرن دست بزرگی(یدطولایی) برای اطلاع رسانی عملکرد دکتر جلیلی وجود دارد ام بازهم خروجی مهمه به نظر من روزنامه نگاران و سایت دارن عملکرد دکتر جلیلی را هم به چالش بکشند بهتره

 • شیرمردی wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷

  نماینده مسجدسلیمان فقط بدنبال انتصابات قومی هستند ما به ایشان رای ندادیم تا تامین کننده منافع طایفه خاصی باشد البته این کارها فقط با هدف تثبیت موقعیت اش درطایفه اش است تا کی می خواهید شهرما درجا نزنه؟

 • اکبر wrote on ۳۰ شهریور, ۱۳۹۲, ۸:۱۱

  هر چی لر میگه از داغ دل میگه، دکتر جلیلی بهترین نماینده مردم در تمام دوران نمایندگان شهرستان بوده، اتفاقا تنها انگی که به دکتر جلیلی نمی چسبد قوم گرایی بود چون با یک حساب سرانگشتی از مدیران می توان به این موضوع پی برد چون از طوایف مختلف هستند.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی