برنامه های متنوع بسیج صنعت نفت مسجدسلیمان برای هفته دفاع مقدس تشریح شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فرمانده بسیج صنعت نفت مسجدسلیمان در گفتگویی با خبرنگار ما به تشریح برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس پرداخت.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، غلامرضا امینی با اشاره به شروع هفته دفاع مقدس از سی و یکم شهریور گفت: این حوزه با دارابودن ۱۴۸۰عضو عادی و فعال بزرگ ترین حوزه دفاعی در بخش ادارات محسوب می شود، به منظور پاسداشت ارزش های دفاع مقدس و آشنایی نوجوانان و جوانان با دفاع مقدس برنامه های متنوعی را تدارک دیده است.

وی گفت: در روز نخست، رژه حماسی بسیجیان حوزه مقاومت صنعت نفت یک گردان از برادران بسیجی و یک گروهان از خواهران بسیجی در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی در سطح شهر برگزار می گردد.

وی افزود: سنگر سازی در جلوی ادارات و دوایر و تزیین و آذین بندی ساختمان های صنعت نفت با پرچم ها و کتیبه های مذهبی و برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا در قطعه شهدای گمنام از جمله برنامه های پیش بینی شده برای این مناسبت می باشد.

وی ادامه داد : برگزاری مسابقات فوتسال با حضور ۱۲ تیم شامل حوزه های۱ و ۲ و ۳ بسیج  شهری،پرسنل پایور بسیج، پرسنل وظیفه بسیج، تأمین اجتماعی، اداره کار، شهرداری، بهداشت و درمان و تیم های الف و ب صنعت نفت به همراه صعود بسجیان به یکی از کوه های مرتفع منطقه از دیگر برنامه های گرامی داشت این مناسبت می باشد.

امینی افزود: برپایی نمایشگاه عکس ، اهدای لوح تقدیر به منظور قدردانی به تعدادی از رزمندگان دفاع مقدس و غبار روبی مزار شهداء از دیگر برنامه های این حوزه در هفته ی دفاع مقدس می باشد.

لازم به ذکر است پرسنل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در دوران دفاع مقدس نقشی مهم و پر رنگ داشتند و علاوه بر حفظ ظرفیت تولید نفت و گاز و ارز آوری برای کشور همزمان در جبهه نظامی نیز با دشمن بعثی برای دفاع از خاک مقدس میهن اسلامی مان می جنگیدند و در این راستا تعداد ۱۰ نفر از پرسنل این شرکت به درجه رفیع شهادت و ۵۰ نفر نیز با درجه ۵ تا ۷۰ درصد به درجه جانبازی نایل گردیدند.

درباره نویسنده

9855مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی