گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان
تعداد کاندیدای مراجعه کننده به فرمانداری ها و بخشداری ها برای گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه در مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و گلگیر تا این لحظه

 

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- بر اساس اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور، ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۳۰ اسفند ماه آغاز می شود. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان این زمان به مدت آغاز ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۳۰ اسفندماه هفت روز یعنی تا ششم فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت. افرادی که داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی در روستاها هستند، باید در تاریخ تعیین شده به بخشداری ها مراجعه کنند و داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها نیز باید با مراجعه به فرمانداری ها برای ثبت نام اقدام کنند.

از آن جا که پیش بینی می شود فرمانداری ها و یا بخشداری ها در زمان ثبت نام با تراکم مراجعه کننده برای اخذ گواهی سوء پیشینه مواجه شوند، و به منظور جلوگیری از ازدحام، تمهیداتی اندیشیده شد تا داوطلبان از هم اکنون نسبت به این امر اقدام کنند.

بنا بر پیگیری های سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان تا این لحظه در مسجدسلیمان حدود ۱۲۵ نفر، در گلگیر ۲۵ نفر، لالی ۵۵ نفر (در حوزه شهری) ، و اندیکا ۱۳۰ نفر در مجموع حوزه های شهری و روستایی برای گرفتن استعلام به فرمانداری ها و بخشداری ها مراجعه نمودند..

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری به صورت همزمان ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ برگزار می شود.

درباره نویسنده

9551مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی