هوشنگ فرجی فر:
پوزش وزارت نیرو دردی از مردم دوا نمی کند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- هوشنگ فرجی فر محقق خوزستانی  گفت: ما در مورد مساله ریزگردها و قطع  متداوم برق به طور جد مشکل داریم.

چرا ایستگاه برق اهواز از نوع درجه سه است؟ چرا نباید پست های برق در مرکز استان درجه یک باشند؟ این مواردی که مطرح میکنم دقیقا اظهارات کارشناسان است که به عنوان یک روزنامه نگار با اینجانب مطرح کردند.صدا و سیمای استانی مسائل بحرانی چندروز اخیر را به صورت شفاف  به مردم اطلاع  نداده است.

این فعال فرهنگی شمال خوزستان می افزاید: مسئولان باید هنگام این اتفاقات با  صادق  باشند. به طور مثال مساله ی بحران های به وجود آمده در سد گتوند در دولت گذشته در بحث شوری آب که تاکنون به صدها هکتار زمین های کشاورزی لطمه زده است.

به گفته کارشناسان محیط زیست کریستال های نمک وقتی به هوا بلند شوند حاوی سدیم، پتاسیم، کلراسیم هستند، وقتی آفتاب به کریستال ها می تابد پیامدهای منفی آن بر روی پوست شهروندان منجر به بیماری های سرطانی پوست می شوند.

فرجی فر تاکید می کند : تئوری پردازی دیگر حال مردم را خوب نمی کند. پوزش وزیر نیرو هم نیز دردهای مردم خوزستان را دوا نمی کند. رنج های حاصل از بحران های کنونی زمانی برطرف می شود که نخبگان و مدیران برای مقابله با  این بحران ها جهادی عمل کنند.

شوشان

درباره نویسنده

10674مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی