فرزند محبوب بختیاری برای فتح دیوار چین عازم این کشور شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حسین عالی محمدی رکوردار روپایی کشور برای فتح دیوار چین عازم این کشور شد. وی در گفتگو با خبرنگار سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان گفت: مثل همیشه هدفم سربلندی نام مسجدسلیمان و بختیاری ست و تا زنده ام در این راه قدم بر خواهم داشت. وی در ارتباط با برنامه های سفر به چین گفت: روز سه شنبه ۲۶ بهمن (امروز) سفر ده روز خود را ابتدا به قزاقستان و بعد به چین آغاز خواهم کرد. وی ادامه داد: یکی از برنامه ها روپایی زدن به تعداد و ساعت و برنامه دیگر طی مسافت بخشی از دیوار چین خواهد بود چرا که به دلیل کوهستانی بودن و شرایط نامساعد امکان طی همه مسیر به هیچ وجه میسر نمی باشد…

عالی محمدی ادامه داد: در این سفر دو نفر بنده را همراهی خواهند کرد یکی به عنوان فیلمبردار و دیگری نماینده فدراسیون ورزش های همگانی خواهد بود. وی در بخش دیگری از سخنان با گلایه از مسئولین شهرستان اظهار داشت: متاسفانه مسئولین شهرستان از قهرمانان خود هیچ حمایتی نمی کنند. مدتی پیش قول یک زمین به من دادند که محقق نگردید و حتی برای این سفر هم حاضر نشدند البسه من را که نام مسجدسلیمان بر روی آن حک می شود را برایم تهیه کنند با این حال باید صمیمانه از دکتر غلامحسین پارسی که بنده را مورد حمایت خود قرار داد و شرایط این سفر را مهیا کرد تشکر و قدردانی نمایم.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان حسین عالی محمدی تنها ورزشکار در رشته همگانی مسجدسلیمان است که تاکنون چندین رکورد از جمله طی مسافت اصفهان به شاهین شهر، فتح برج میلاد (سال های ۹۲ و ۹۳ )،طی مسافت بین شاه عبدالعظیم تا مرقد امام خمینی(ره) و در آخرین اقدام خود به یاد شهدای مسجدسلیمان موفق شد مسافت ۱۵ کیلومتری مرز بین آسیا و اروپا را که از پل معروف بسفر می گذشت در زمان دو ساعت و بیست دقیقه با ضربات نمایشی توپ به نام مسجدسلیمان به ثبت برساند. وی سال هاست بدون اسپانسر مالی به فعالیت ورزشی خود ادامه می دهد.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

One Comment on “فرزند محبوب بختیاری برای فتح دیوار چین عازم این کشور شد”

  • زروس wrote on ۲۶ بهمن, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۵

    VIVA MIS 
    با تشکر فراوان از ورزشکار و مرد با غیرت بختیاری .
    انشالله که در کارت موفق باشی. به امید پیروزیهای بیشتر.
    و تشکر از اطلاع رسانی سایت وزین باشگاه ر ن مسجدسلیمان

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی