فرماندار مسجدسلیمان خبر داد:
ادامه جابه‌جایی واحدهای مسکونی مناطق آلوده به نفت و گاز تا پایان امسال

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فرماندار مسجدسیمان از جابه‌جایی ۱۹۵ واحد مسکونی مناطق آلوده به نفت و گاز این شهرستان تا پایان سال جاری خبر داد. علیرضا گرویی با بیان این‌که پنج منطقه در مسجدسلیمان آلوده به نفت و گاز هستند،‌ اظهار کرد:‌ منطقه دره خرسان، منطقه پشت برج، منطقه سی‌برنج، منطقه نمره یک و کوی نفت‌خیز مناطق بحرانی آلوده به نفت و گاز این شهرستان هستند که از سال‌ها قبل طرح جابه‌جایی منازل مسکونی این مناطق در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: تاکنون بخشی از واحدهای مسکونی مناطق دره خرسان، پشت برج و کوی نفت‌خیز جابه‌جا شده‌اند.

فرماندار مسجدسلیمان تصریح کرد: تا قبل از نوروز سال ۹۶ نیز ۱۹۵ واحد مسکونی مناطق آلوده به نفت و گاز جابه‌جا خواهند شد. واگذاری این واحدها بر اساس میزان‌ آلودگی‌های نفت و گازی صورت می‌گیرد و جابه‌جایی منازلی که در نقاط بحرانی‌تر هستند، در اولویت قرار دارد.

وی عنوان کرد: با توجه به اعلام شرکت نفت مبنی بر جمع‌آوری گازهای ترش و مطالعاتی که شرکت در مناطق پنج‌گانه آلوده به نفت مسجدسلیمان انجام داده است، به زودی اجازه نوسازی و ساخت و ساز در این مناطق صادر می‌شود؛ یعنی اگر این اعلام شرکت نفت ‌صحت داشته باشد این مناطق از حالت آلوده بودن به نفت خارج خواهند شد.

درباره نویسنده

10207مطلب نوشته است .

۲ Comments on “فرماندار مسجدسلیمان خبر داد:
ادامه جابه‌جایی واحدهای مسکونی مناطق آلوده به نفت و گاز تا پایان امسال

  • شهروند مسجدسلیمان wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۷

    سلام وخسته نباشید به شما فرماندار مسجدسلیمان   شما که قصد جابه جایی اکثر مناطق رو دارید تکلیف   منطقه بی بی یان  و۲۲ بهمن رو هم  روشن کنید  چرا که منطقه ۲۲ بهمن به بیغوله تبدیل شده  چرا که حتی به  سختی تاکسی پیدا میشود لطفا  چاره ای بیندیشد برای منطقه ما ۰

  • ... wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۵, ۲۳:۱۵

    پس ما بیچاره ها باید چکار کنیم که هیچ پول و خونه ای نداریم و اجاره نشین همین مناطق آلوده هستیم؟

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی