مدیرعامل کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان:
تامین زیرساخت‌های برق و گاز کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان-مدیرعامل کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان با اشاره به مشکلات این کارخانه در بحث زیرساخت‌ها، گفت: مسئولان به دنبال حل مشکلات زیرساختی کارخانه در بحث گاز و برق هستند و قول داده‌اند تا این مشکلات هرچه سریعتر مرتفع شوند.

سیدعباس حسینی اظهار کرد: ساخت فاز اول این کارخانه برای ایام دهه فجر به اتمام می‌رسد و این کارخانه آماده بهره‌برداری است اما با توجه به مشکلات زیرساختی امید چندانی به تولید نداریم.

وی افزود: زیرساخت‌های موردنیاز برای تولید به صورت کامل مهیا نشده است و کارخانه در بحث برق و گاز با مشکلاتی مواجه است.

حسینی عنوان کرد: دولت در حال تلاش است تا مسائل زیرساختی کارخانه را حل کند و امیدواریم در این زمینه با حل این مشکلات کارخانه بتواند با حداکثر توان خود به تولید بپردازد.

وی گفت: کارخانه در بحث تأمین آب مشکلی ندارد و توانسته‌ایم نیاز کارخانه را برطرف کنیم و تنها امیدواریم سایر مسائل زیرساختی مورد نیاز حل شوند.

حسینی خاطرنشان کرد: ظرفیت این کارخانه در فاز اول تولید ۱۱ هزار پروفیل آلومینیوم است و اگر زیرساخت‌ها به صورت کامل مهیا شوند، شاهد فعال شدن تولید و اشتغالزایی تعداد زیادی در این کارخانه خواهیم بود.

درباره نویسنده

9113مطلب نوشته است .

One Comment on “مدیرعامل کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان:
تامین زیرساخت‌های برق و گاز کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان

  • mis wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۵, ۲۲:۰۷

    اقای مدیر عامل محترم،وقتی که  کارخانه مشکلات زیر ساختی داشت،وسرکار میدونستید که شاید مدتی زمان ببرد تا مشکلات زیر ساختی حل شود،چرا ازمون استخدامی را در ابان ماه برگزار کردید ازمون را میگذاشتید برای دی ماه،که2/5ماه ملت رو الاف نکنید

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی