تجلیل مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان از مدیرعامل شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- جلسه و نشست مشترک میان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خوزستان و مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان صبح امروز برگزار شد .

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان طی این جلسه که صبح امروز و در دفتر مدیرعامل نفت و گاز مسجدسلیمان و با حضور مدیران و کارشناسان دو طرف برگزار گردید راه ها و مواردی که منتهی به افزایش سطح تعاملات صنعت نفت با محیط زیست در حوزه وسیع عملیاتی این شرکت می گردد مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در ابتدای جلسه مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان طی سخنانی گفت: مجموعه این شرکت همواره با نگاهی حساس به مقوله محیط زیست می نگرد و حفاظت از این میراث گرانبها را جزو یکی از الزامات خود می داند.

مهندس قباد ناصری افزود: همچنین نگاه و رویکرد ما به اداراتی همچون منابع طبیعی و حفاظت محیط زیست نه بعنوان تقابل و مانع بلکه بعنوان یک بازوی توانمند و مشاوری امین می باشد از این روی اعتقاد دارم هزینه هایی که در این حوزه انجام می شود یک سرمایه و داشته ارزشمند برای صنعت نفت است .

وی در پایان از آمادگی این شرکت برای برگزاری همایشی بمنظور گرامی داشت روز هوای پاک با حضور مسئولان و مدیران ارشد محلی و استانی خبر داد و گفت : با برنامه ریزی های بعمل آمده روز هوای پاک همایشی با میزبانی این شرکت و حضور مدیران و کارشناسان مربوطه برگزار می گردد.

مدیرکل محیط زیست استان خوزستان هم در این جلسه طی سخنانی از توجهات مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به حوزه محیط زیست تجلیل کرد و تعریف پروژه های مختلفی همچون خریداری و توزیع سالیانه هزاران اصله نهال – برنامه ریزی و تلاش در جهت حذف سوزاندن گازهای همراه را از نشانه های علاقمندی و توجهات این شرکت به محیط زیست دانست.

احمدرضا لاهیجان زاده با اشاره به دغدغه های آن اداره کل از لحاظ آلودگی های نفتی  گفت : نشت ناشی از شکستگی های احتمالی خطوط لوله و آلودگی های ناشی از تأسیسات سرچاهی از جمله نگرانی های ما بابت آلودگی محیط زیست می باشد.

وی ادامه داد: شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان علیرغم فعالیت در یک گستره وسیع جغرافیایی و پراکندگی تأسیساتش و بعد مسافت واحدهای عملیاتی ضمن اینکه مقدار آلودگی هایش بسیار کم و سطحی است تعامل و همکاری شایسته ای با محیط زیست در صورت وقوع حوادث دارد.

وی افزود : این شرکت بخوبی می تواند الگویی ارزنده برای سایر شرکت های نفتی باشد و توصیه بنده این است که دیگر شرکت ها از وضعیت و فعالیت شما برای ارتقای سطح حفاظت و صیانت از محیط زیست الگو برداری نمایند .

درباره نویسنده

11265مطلب نوشته است .

One Comment on “تجلیل مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان از مدیرعامل شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان

  • زاگرس نشین wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۵, ۱۰:۵۴

    درودبرمهندس ناصری

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی