فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان:
دستگیری قاتل فراری کم تر از ۵ ساعت در مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فرماندهی انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری قاتل فراری کم تر از ۵ ساعت پس از وقوع قتل توسط پلیس مسجدسلیمان خبر داد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان سرهنگ کارآگاه حسینی در تشریح این خبر گفت: برابر اعلام کلانتری ۱۱مرکزسی شهرستان قاتلی که پس از وقوع قتل متواری شده بود کم تر از ۵ ساعت شناسایی و دستگیر شد. این مقام انتظامی در ادامه گفت:حدود ساعت ۲۰ مورخه ۹۵/۷/۳۰ در پی درگیری دو نفر به دلیل اختلاف، درگیری و کینه توزی های قبلی در محله کلگه، احدی از طرفین منازعه با سلاح سرد(چاقو)با وارد نمودن ضربه به طرف مقابل اقدام به قتل وی نمود.

وی ادامه داد: به محض وقوع قتل ،فرمانده انتظامی شهرستان شخصا در صحنه حاضر و ضمن بررسی موضوع و چرایی قتل، تیمی ویژه جهت پی جویی جرم تشکیل داده و در کم تر از ۵ ساعت موفق به شناسایی و دستگیری قاتل نمودند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان در پایان خاطر نشان ساخت: شایسته است شهروندان گرامی هر نوع اختلافات خود بادیگران را با پلیس و مراجع قضایی در میان گذاشته و از ار اقداماتت خودسرانه و کینه توزی های ناآگاهانه خود را دچار معضلات بزرگ و جرائم سنگینی همچون قتل ننمایند و سایرین به محض اطلاع از درگیری در محلات سریعا با مرکز فوریتهای ۱۱۰تماس حاصل تا از این گونه جرائم پیشگیری به عمل آید.

درباره نویسنده

11251مطلب نوشته است .

۴ Comments on “فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان:
دستگیری قاتل فراری کم تر از ۵ ساعت در مسجدسلیمان

 • sirous ghorbani wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۵, ۱۴:۳۹

  درود بر اقتدار نیروی انتظامی

 • محسن علیجانی wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۵, ۱۸:۳۴

  سرهنگ حسینی عزیز خداقوت وقتشه یه تقدیر اساسی ازت بشه مرد

 • محمدی wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۵, ۲۳:۰۶

  با تشکر از فرمانده توانمند و کارآگاه ویژه سرهنگ حسینی و نیروهای خدوم نیروی انتظامی شهرمان که در کمترین زمان ممکن جرایم شهر را کشف و امنیت را به نحو احسن در شهر برقرار کرده اند. درود بر شما

 • شاهد wrote on ۲ آبان, ۱۳۹۵, ۲۳:۵۵

  درود بر کارآگاه دکتر علی حسینی فرمانده توانمندوهچنین جان برکفان ناجا شهرستان.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی