گورویی فرماندار مسجدسلیمان:
تامین زیرساخت های مسکن مهر در این شهرستان نیازمند ۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- علیرضا گورویی با اشاره به برگزاری جلسه شورای مسکن این شهرستان با حضور معاون اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: در این جلسه مسائل و مشکلات مربوط به پروژه مسکن مهر مسجدسلیمان مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این جلسه مشکلات مربوط به مسکن مهر در این شهرستان از جمله  بحث آب و فاضلاب، تامین برق و گاز درکنار ایجاد زیر ساخت های مخابراتی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با تامین زیرساخت‌های لازم در این پروژه ظرف یکسال آینده بخش قابل توجهی از واحدهای مسکونی مسکن مهر در این شهرستان آماده و به مردم تحویل داده شوند.

فرماندار مسجدسلیمان با اشاره به این که مشکلات روشنایی در خیابان ها و معابر اصلی مسکن مهرمسجدسلیمان برطرف می‌شود افزود: ایجاد بازارچه‌های سایتهای مسکن مهر نیز در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: تاکنون بخش قابل توجهی قریب به ۸۰ در صد از ابنیه پروژه مسکن مهر در این شهرستان به اتمام رسیده است و از مجموع ۱۲۵۱ واحد مسکن مهر در این شهرستان تنها کار ساخت ۴۷۸ واحد مسکونی به اتمام نرسیده است.

گورویی همچنین با اشاره به روند اجرای طرح جابه‌جایی مناطق آلوده به نفت و گاز مسجدسلیمان بیان داشت: در سفری که استاندار خوزستان به مسجدسلیمان برای بازدید از این پروژه داشت مقررشد موانع موجود در آماده سازی و تکمیل ۱۹۵ واحد مسکونی درطرح جابجایی مناطق آلوده به نفت و گاز مسجدسلیمان ظرف ۲ ماه برطرف شود تا این تعداد واحد مسکونی ظرف این مدت آماده و به مردم تحویل داده شود.

وی افزود: با تلاش های صورت گرفته اقدامات خوبی در این زمینه انجام شد و امیدواریم با تامین زیرساختهای لازم در این پروژه این تعداد واحد مسکونی ظرف یک ماه آینده آماده و به مردم تحویل داده شود.

مرجع/تسنیم

درباره نویسنده

9628مطلب نوشته است .

One Comment on “گورویی فرماندار مسجدسلیمان:
تامین زیرساخت های مسکن مهر در این شهرستان نیازمند ۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار است

  • ابراهیم قاسمی پور wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۵, ۱۴:۱۰

     هرچندخیلی دیراقدام شده امابازهم جای تقدیر دارد 

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی