مجمع نمایندگان سیدشریف حسینی را برای استانداری خوزستان به دولت معرفی کرد

یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس گفت: سیدشریف حسینی نماینده فعلی مردم اهواز به عنوان گزینه مجمع نمایندگان برای استانداری خوزستان به دولت معرفی شد.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- این نماینده که نمی‌خواست نامش ذکر شود اظهار کرد: با توجه به اینکه دولت یازهم از مجمع نمایندگان هر استان درخواست معرفی گزینه برای تصدی استانداری کرده، نمایندگان استان خوزستان با بررسی همه جوانب و با اجماع، سیدشریف حسینی را به عنوان گزینه نهایی خود به دولت معرفی کرد. به گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از فارس وی خاطرنشان کرد: اکثر نمایندگان بر این گزینه موافقت کرده‌اند و این موضوع نیز رسماً به دولت اعلام شده است.

این منبع در خصوص اینکه آیا انتخاب سیدشریف حسینی چقدر احتمال دارد قطعی شود تصریح کرد: با توجه به درخواست دولت نمایندگان استان گزینه مورد نظر خود را به آنها اعلام کردند و قطعاً نمایندگان از گزینه معرفی شده خود دفاع خواهند کرد اما صدور حکم نهایی توسط دولت صورت می‌گیرد و در واقع تصمیم گیرنده نهایی خود دولت است.

این نماینده مردم خوزستان در مجلس افزود: به نظر می‌رسد در حال حاضر حسینی جدی‌ترین و یا بهتر بگوییم نزدیکترین فرد به استانداری خوزستان باشد مگر اینکه دولت بخواهد به گزینه نمایندگان توجهی نکند.

وی اظهار داشت: به هر حال تا پایان شهریورماه گزینه نهایی برخی از استانداری‌ها در کشور مشخص می‌شود.

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی