شهردار مسجدسلیمان:
شهرداری را با ۳۰ میلیارد بدهی تحویل گرفتم/ استراتژی مان را در کنترل هزینه ها و اصلاح ساختار اداری قرار دادیم/ ۸ هزار تن آسفالت در مناطق مختلف مسجدسلیمان طی ۲ ماه/ نماینده محترم در بحث استفاده از ارزش افزوده ناشی از انتقال گاز مسجدسلیمان به ماهشهر ورود کند و حق واقعی مردم را بگیرد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- عبدالله قاسمی شهردار مسجدسلیمان در جلسه شورای اداری شهرستان در سخنانی اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری بهترین راه مقابله با استکبار خدمت به مردم است. لذا در ابتدای مسئولیتی که به عهده بنده گذاشته شد شهرداری را با ۳۰ میلیارد بدهی تحویل گرفتم که به لطف خداوند توانستیم ۴ ماه حقوق عقب افتاده کارکنان، ۹ ماه حقوق عقب افتاده کارگران روزمزد، سه ماه مطالبات عقب افتاده ماشین آلات استیجاری و حدود ۸ میلیارد مطالبات سنوات همکاران بازنشسته را پرداخت نماییم.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان شهردار مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: با برنامه ریزی که در ۲ حوزه کاری به صورت کوتاه مدت انجام دادیم استراتژی مان را در کنترل هزینه ها و اصلاح ساختار اداری قرار دادیم که با همین کنترل هزینه ها شاهد اتفاقات خوبی در شهرداری بوده ایم. وی ادامه داد: در گذشته گاهی هزینه برگزاری یک جشن به حدود ۲۵ میلیون تومان می رسید اما ما با نیمی از این هزینه طی دو ماه گذشته دو جشن بزرگ را برگزار کردیم…

 قاسمی در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با آسفالت محلات گفت: در بخش آسفالت در منطقه ی بی یان ۱۸۰۰ تن، نمره هشت ۳۰۰ تن، دره اشکفت ۸۰۰ تن، چشمه علی ۸۰۰ تن، انبار خوراکی ۹۰۰ تن، کوی رمضان ۷۵۰ تن و در مجموع با اضافه شدن مناطق انبار خوراکی، هشت بنگله، نمره ۱۱، جاده مدرسه خارجی ها انجام آسفالت مناطق مختلف شهرستان به ۸ هزار تن طی یکی دو روز آینده خواهد رسید.

 وی ادامه داد: از محل کنترل هزینه ها موفق شدیم یک دستگاه بیل مکانیکی که مورد نیاز شهرداری بود را با قیمت ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از منابع جاری شهرداری خریداری نماییم و انشالله با ادامه کنترل هزینه ها طی یکی دو ماه آینده حقوق پرسنل را بروز خواهیم کرد.

شهردار مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در شهری مثل ماهشهر به دلیل وضعیت مناسب مالی شهرداری، آن ها پول های شان را با سود ۲۵ درصد پس انداز می کنند که انتظار داریم نماینده محترم در بحث استفاده از ارزش افزوده ناشی از انتقال گاز مسجدسلیمان به ماهشهر ورود و حق واقعی مردم مظلوم شهرمان را بگیرد.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: از امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار محترم که با پیگیری هایشان در سازمان دارایی خوزستان از حقوق شهر به خوبی دفاع کردند تشکر و سپاسگزاری می کنم و امیدوارم با تلاش همه مسئولین شاهد مسجدسلیمانی آباد در آینده ای نزدیک باشیم.

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

One Comment on “شهردار مسجدسلیمان:
شهرداری را با ۳۰ میلیارد بدهی تحویل گرفتم/ استراتژی مان را در کنترل هزینه ها و اصلاح ساختار اداری قرار دادیم/ ۸ هزار تن آسفالت در مناطق مختلف مسجدسلیمان طی ۲ ماه/ نماینده محترم در بحث استفاده از ارزش افزوده ناشی از انتقال گاز مسجدسلیمان به ماهشهر ورود کند و حق واقعی مردم را بگیرد

  • زروس wrote on ۷ مرداد, ۱۳۹۵, ۲۳:۱۰

    با عرض سلام
    جناب قاسمی با عرض خسته نباشید نسبت به پرداخت بدهی شرکت نفت به شهرداری شهر  پیگیری کنید و با کمک  ن
    نماینده محترم شهرمان و دیگر مسوولین انشاالله انجام شود. تا جهت آبادی شهرمان مصرف شود.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی