برگزاری اولین نشست هماهنگی موکب ایل بختیاری در مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- حجت الاسلام علی قندعلی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان از برگزاری اولین نشست کارشناسان فرهنگی و ائمه جماعات مساجد با امام جمعه این شهرستان خبر داد. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان وی با اعلام این خبر افزود: در این جلسه که با حضور ائمه جماعات شهری و روستایی مسجدسلیمان در دفتر امام جمعه برگزار شد  حجت الاسلام امینی نسبت به اهمیت و برگزاری هر چه باشکوه تر و با برنامه ی مدون جهت برگزاری این موکب تاکید کرد.

امام جمعه مسجدسلیمان در این نشست تصریح کرد: دستگاه امام حسین علیه السلام  برکات مادی ومعنوی بسیار زیادی داردوهمواره علمای دین نسبت به مجالس اباعبدالله الحسین ع اهتمام ویژه ای داشتند.

در ادامه این نشست حجت الاسلام قندعلی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گزارش مختصری از برنامه موکب عزاداران در سال گذشته ارائه و تصریح کرد،: همت همه ی همشهریان عزیز و مشارکت مسئولین با پشتیبانی و حمایت های همه جانبه ی امام جمعه در سال گذشته باعث رقم خوردن یکی از بزرگ ترین رویدادهای فرهنگی و معنوی از طرف شهرستان و بلکه به نمایندگی از ایل بزرگ بختیاری در سطح ملی مستقر در مرز چذابه شد و امیدواریم امسال نیز با یک برنامه جامع در مرز چزابه در خدمت رسانی به زوار اباعبدالله الحسین (ع) حاضر شویم.

گفتنی است امام جمعه مسجدسلیمان در پایان با دعوت از ائمه جماعات مساجد خواستار مشارکت و ارائه طرح های فرهنگی در این موکب شد و از همه ی دست اندرکاران و بانیانی که در سال گذشته چه از طرف ادارات و نهادها و چه به صورت مردمی مشارکت داشتند تقدیر و تشکر کرد.

IMG-20160725-WA0000IMG-20160725-WA0002

درباره نویسنده

8403مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی