حجت الاسلام امینی در همایش کارگزاران شورای نگهبان:
نقد عملکرد بسیار مفید است ولی باید در نقدها انصاف را رعایت کرد

 

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- صبح امروز حجت‌الاسلام محمد صادق امینی امام جمعه مسجدسلیمان در همایش کارگزاران شورای نگهبان که در شهرستان رامهرمز برگزار شده بود اظهار کرد: ما فدایی شهدا هستیم و شورای نگهبان حافظ ارزش‌ها و قوانین نظام جمهوری اسلامی است. وی ادامه داد: تفکر غربی سعی می‌کند با ایجاد شبهه در تمامی رسته‌های فکری ما نفوذ کند و ما را از حرکت روبه‌جلو بازدارد.

امام‌جمعه مسجدسلیمان تصریح کرد: دولت‌ها همه نقاط ضعف و قوت داشته‌اند، لذا نقد عملکرد بسیار مفید است ولی باید در نقدها انصاف را رعایت کرد. وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: باید شجاع بود و تغییر نکرد و حرف حق را بزنیم اما بر موج جوسازی سوار نشویم و برای نظام مشکل ایجاد نکنیم.

وی با اشاره به حسن‌های مذاکرات هسته‌ای گفت: با توجه به عدم نتیجه‌گیری مطلوب از این مذاکرات باید تا دیر نشده به سمت اقتصاد مقاومتی برویم و آن را به مرحله اقدام و عمل برسانیم.

امینی ضمن تأکید بر مبارزه با دریافت حقوق نجومی عنوان کرد: مردم جامعه ما خوب می‌فهمند و اگر علیه حقوق میلیونی افراد رده‌ بالا حرفی نمی‌زنند براثر فهم و درک آنها از شرایط موجود مملکت است. امام‌جمعه مسجدسلیمان در پایان گفت: دستگاه‌های مربوطه باید به‌طور جدی و عینی و روشن با این‌گونه افراد و حقوق نجومی آنها برخورد کنند و ضمن برگرداندن پول‌های دریافتی به بیت‌المال، به‌صورت روشن به مردم گزارش دهند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در این همایش که به مناسبت سالگرد شورای نگهبان برگزار شد جمعی از مسئولان و کارگزاران این شورا در رامهرمز حضور داشتند.

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی