فرماندار مسجدسلیمان:
استاندار خوزستان دستورات لازم جهت تسریع در روند ساخت پروژه‌ها و رفع موانع و مشکلات شهرستان را داده است/ پیشرفت مناسب فرودگاه و کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدلیمان- فرماندار مسجدسلیمان گفت: روند ساخت فرودگاه مسجدسلیمان و کارخانه آلومینیوم این شهرستان مطلوب است و امیدواریم با سفری که استاندار جدید به این شهرستان داشت، مراحل ساخت آن‌ها نیز تسریع پیدا کند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان علیرضا گورویی اظهار کرد: فرودگاه مسجدسلیمان پیشرفت فیزیکی مناسبی داشته و باند فرودگاه نیز به صورت کامل ساخته شده است.

وی افزود: همچنین ساخت ابنیه و ترمینال‌های این فرودگاه پس از جلسه‌ای که در هفته آینده با معاونت عمرانی استانداری برگزار می‌شود، آغاز خواهد شد.

گوروئی تصریح کرد: موافقت نامه برای تخصیص اعتبارات لازم جهت ساخت و تکمیل فرودگاه اخذ شده است و مشکلی برای تامین اعتبار این پروژه وجود ندارد.

وی در خصوص روند ساخت کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان عنوان کرد: کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم تا پایان سال فاز اول آن را به بهره‌برداری برسانیم.

گوروئی بیان کرد: افتتاح فاز اول این کارخانه اشتغالزایی برای بیش از ۳۰۰ نفر را به صورت مستقیم به دنبال دارد و همچنین با افتتاح فازهای بعدی نیز شاهد اشتغال افراد بیشتری در شهرستان خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: استاندار خوزستان دستورات لازم را جهت تسریع در روند ساخت پروژه‌ها و رفع موانع و مشکلات شهرستان داده و وی همچنین پیگیر مساله اتصال مسجدسلیمان به راه‌آهن سراسری کشور است.

درباره نویسنده

10207مطلب نوشته است .

One Comment on “فرماندار مسجدسلیمان:
استاندار خوزستان دستورات لازم جهت تسریع در روند ساخت پروژه‌ها و رفع موانع و مشکلات شهرستان را داده است/ پیشرفت مناسب فرودگاه و کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان

 • زروس wrote on ۱۲ تیر, ۱۳۹۵, ۱۵:۴۶

  با عرض سلام
  باتشکر از تلاش همه مسوولین 
  آقایان استاندار قبلی جناب آقای دکتر مقتدایی هم دوسال پیش همین دستورات لازم را صادر کرد.
  لطفا مسوولین شهر پیگیری کنند تا به چهار سال دیگر نکشد . مجددا از تلاشهای همه تشکر میکنیم.
  (تذکرات از روی دلسوزی است)

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی