مهندس گوروئی در گفتگو با سایت باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان
برخورد جدی با متصرفین غیر قانونی زمین/ بازرسی سرزده از ادارات توسط فرماندار مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مهندس علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان از برخورد جدی با متصرفین غیر قانونی زمین در مسجدسلیمان همچنین بازرسی از ادارات شهرستان به صورت سرزده توسط فرماندار خبر داد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان رییس شورای تأمین شهرستان مسجدسلیمان اظهار داشت: با هماهنگی به عمل آمده با دستگاه قضایی، با افرادی که اقدام به تصرفات غیر قانونی اراضی نمایند و حقوق سایر شهروندان را در این زمینه ضایع نمایند برخورد جدی خواهد شد. وی ادامه داد: دستگاههای اجرایی در این زمینه باید به وظایف خود با جدیت بیشتری عمل نمایند. وی در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با بازرسی سرزده از ادارات شهرستان گفت:

به منظور ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی علاوه بر بازرسی کارشناسان فرمانداری، از این هفته فرماندار شخصاً از نحوه خدمت رسانی دستگاهها به مردم بدون اطلاع قبلی بازدیدخواهد نمود. وی گفت: ارزیابی عملکرد دستگاها در نحوه خدمت به مردم هدف اصلی این بازرسی ها می باشد.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

۱۱ Comments on “مهندس گوروئی در گفتگو با سایت باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان
برخورد جدی با متصرفین غیر قانونی زمین/ بازرسی سرزده از ادارات توسط فرماندار مسجدسلیمان

 • باورصاد wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۸:۵۲

  جناب مهندس گوروئی با سلام. من به عنوان یک شهروند وقتی از فلکه نفتون می گذرم و می بینم چگونه بعضی آقایان بعضی مکان ها را متصرف کرده اند و هیچ کس هم نتوانست جلو آن ها را بگیرد دیگر باور نمی کنم واقعا قصد این باشد جلو زمین خواری گرفته شود… من فکر می کنم فقط کسانی که پارتی ندارند آلونک هایشان خراب ولی انهایی که توی شورا، شهرداری، زمین شهری نفوذ داشته باشند هیچ کس نمی تواند بهشون نزدیک بشه اگه راست می گید زمین جنب……………. که آقای …………….تصرف کرده را و همه هم می دانند چه کسی از او حمایت می کرده است تا ایشون اونجا کار اقتصادی راه بیندازد را جلویش را بگیرید تا مردم باور کنند اینبار عزمتان جدی است.

 • نادر wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۹:۳۴

  با سلام خدمت فرماندار پرتلاش مسجدسلیمان. این حق را به مردم بدهید که دچار ناامیدی و یاس شده باشند و پس از این که می بینند این همه زمین در مسجدسلیمان توسط نور چشمی ها متصرف شده است و هیچ کس هم نتوانست جلو این مسئله را بگیرد دیگر این حرف ها را باور نکنند. جناب گوروئی کوهها را، دره ها را غصب کردند ان هم در روز روشن کسی جلودارشان نبود این نشان می دهد افراد با نفوذی پشت این قضیه هستند و هیچ کس جلودارشان نیست. والسلام

 • م. بهادري wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۹:۴۲

  با سلام. آقای فرماندار لطفاً از طریق رسانه ها مردم را در جریان پیگیری هایتان قرار بدهید. علی الخصوص در مورد زمین خواری ها…

 • منوچهر wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۵, ۲۰:۲۹

  ادارات مسجدسلیمان احتیاج به یک رنسانس دارد

 • حسين علي كاهكش wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۵, ۲۰:۳۲

  درود بر فرماندار پرتلاشمسجدسلیمان جناب مهندس گوروئی. در یکی از مصاحبه های شما صحبت از زمین خوری ست دره سبز کردید همجنین در جایی دیگر کفته بودید حتی کوهها را دارند تصرف می کنند لطفا بفرمایید از آن موقع تا امروز آیا اقدامی انجام شد. با تشکر

 • شاهد wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۵, ۰:۴۰

  درود بر مهندس گوروئی.واقعا”اززحمات ایشان دراین زمینه وسایر دستگاههای نظارتی ومرتبط بابرخورد بااین دست موضوعات کمال تشکرراداریم.اجرتون با خدا.

 • مهدي wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۷

  …..زمین خوارها که مشخصه کیا هستن 

 • سلطانی wrote on ۱۶ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۳:۳۳

  ……….ما تاکنون اقدام جدی ندیدیم .کدوم مساله جناب شاهد؟دریغ از یک فعالیت مفید

 • شاهد wrote on ۱۷ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۴:۲۱

  اقدام شده به نسبت خوب ومتقاعد.نمیشودکه به صورت علن اسامی افراد عنوان شود.هرکس جرمی مرتکب شده دستگاههای نظارتی وسازمانهای ذیضلاح علی الخصوص دستگاه قضا با آنان به شکل جدی برخوردمینماید.

 • مراد بختیاری wrote on ۱۸ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۰:۳۸

  در اینهمه سالها (که سه سال حضور جناب آقای گورویی فرماندار محترم هم جزو این سالهاست) چه اقداماتی برای پیشگیری از تصرفات غیر قانونی شده است ، آنچه مسلم است در وحله اول شهرداری مسول بوده است ، بعد فرمانداری
  1-  آیا شهرداران در این مدت به وظایف قانونی خود عمل کرده اند ؟
  2- چه نوع سیستم بازرسی و نظارتی در شهرداری و کلا شهرستان وجود دارد تا در صورت اهمال یا تبانی پرسنل به این امر رسیدگی کند؟ (منظور سیستم قضایی نیست منظور ادارات یا واحد های بازرسی در شهرداری – شورای شهر یا فرمانداری است)
  3- آیا بانک اطلاعاتی در مورد زمینهای تصرف شده وجود دارد؟ ( به تفکیک ، تخریب شده و تخریب نشده ) 
  4- مسولیت ب

 • مراد بختیاری wrote on ۱۸ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶

  4- در وحله اول مسولیت رسیدگی بکار شهرداری سیستم نظارتی ست که باید در شهرداری مستقر باشد ، اگر این سیستم وجود دارد باید گزارش عملکرد را به شورای شهر بدهد تا در صورت لزوم شهردار استیضاح شود و اگر وجود ندارد…چرا؟
  5- پس از سیستم نظارتی که موظف است ضمن کنترل موارد تخلف را به شورای شهر و در صورت عدم رسیدگی و اقدام به رییس شورای تامین ( فرماندار ) ارائه کند ، آیا چنین روندی کلا مرسوم است و آیا چنین ساز و کاری اساسا وجود دارد ؟
  6- در این مدت آیا شورای شهر به وظایف ذاتی و قانونی خود عمل نموده است؟
  7 –  و آخرین سوال : جناب آقای فرماندار محترم پاسخ دهند آیا در طول خدمت جنابعالی در شهرستان اینگونه تصرفات وجود داشته است ؟ (که علی القاعده و طبق سوابق اگر جواب مثبت است) شما بعنوان نماینده مستقیم دولت و رییس شورای تامین تا کنون چه اقدامات موثری انجام داده اید؟
  در این خصوص حق و وظیفه رسانه هاست که با مصاحبه و تنظیم گزارش از شهرداری و شهرداران همچنین شورای شهر و فرمانداری نسبت به شفافیت و تنویر افکار عمومی اقدام فرمایند.
  با سپاس و احترام

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی