علی عسکر ظاهری منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی هتک حرمت به مجسمه سردار اسعد بختیاری را محکوم کرد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- علی عسکر ظاهری عبده وند منتخب مردم مسجدسلیمان، هفتکل،لالی و اندیکا در پیامی حادثه هتک حرمت به مجسمه سردار اسعد بختیاری را در شهر جونقان محکوم کرد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان متن پیام بدین شرح است:

 

بسمه تعالی

مردم فهیم و با درایت ایران، بختیاری های غیور و دلاور

همه می دانند بختیاری ها مردمانی تمام شیعه و دارای رسومات ارزشی پایدارند و همواره در کنار دیگر اقوام، پاسدار هویت ایرانی و مدافع این مرز و بوم بوده و در این راه جانفشانی ها کرده اند. در مسئله ی هتک حرمت به سردار اسعد بختیاری ضمن محکوم کردن این عمل شنیع، یقین دارم مردمان فهیم و با درایت ما با صبر و حوصله ، مسائل پیش آمده را مدیریت می کنند و برای آرامش جامعه ارزش قائلند. همان طور که مسئله ی سرزمین کهن قابلیت های خود را به نمایش گذاشتند.

از همه خواهران و برادران عزیزم انتظار دارم آرامش خود را حفظ نموده و اجازه دهند مراجع قانونی این مسئله را پیگیری نمایند و ما نیز در سایه قانون با درایت منتظر بهترین تصمیم خواهیم ماند.

این جانب همراه با شما مردم غیور و فهیم بختیاری هر گونه توهین و جسارت به بزرگان بختیاری و ارزش های قومی را محکوم و جرم می دانم و از مسئولین می خواهم ضمن برخورد قاطع با چنین اعمال ناپسندی با اقدام به هنگام جلو هرگونه اختلافات قومب گرفته شود.

علی عسگر ظاهری عبده وند- منتخب مردم مسجدسلیمان، هفتکل،لالی و اندیکا

درباره نویسنده

10194مطلب نوشته است .

۲ Comments on “علی عسکر ظاهری منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی هتک حرمت به مجسمه سردار اسعد بختیاری را محکوم کرد”

  • آرمین مهمدی wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۲:۵۵

    هنوز درد ورنج توهین بزرگ در فیلم سرزمین کهن از یاد و دلمان نرفته که مجددا بی احترامی دیگری به شخصی که نماد شجاعت و وطن پرستی برای ملت بختیاری است رخ داده. مگر گناه قوم بختیاری چیست. جزء اینکه در طول تاریخ پر افتخار ایران عزیز خون داده است و هزاران جوان شجاع خویش را تقدیم خاک وطن نموده است. جزء اینکه با بخشندگی دلار های نفت و گاز بدست آمده از شیره جانش را برای آبادانی ایران عزیز برده و در حالی که خود در فقر تندگدستی مانده است. جزء اینکه آب کارونش را برای آبادانی اصفهان عزیز برده در حالی که کشاورزانش اجازه برداشت از آب را ندارند و هنوز مانند نیاکانشان دیم می کارند و دم نزدند. مگر نه اینکه امروز در شرایط اسفناک منطقه خاورمیانه رمز امنیت ایران عزیزمان همین اتحادی است که بختیاری بیش از هر قومی به نقش خود واقف بوده و در فداکاری برای خاک وطن، از هیچ گذشتی فرو گذار نبوده است. جناب اقای ظاهری یا هر شخص مسئول دیگری که امروز صدای قوم بختیاریست رسیدگی قاطع با عاملان این حتک حرمت خواست قطعی ملت بختیاریست امیدوارم به نقش خود در صیانت از فرهنگ بختیاری واقف بوده و در بازیهای سیاست وظیفه خویش را فراموش نکنید.

  • شهروند wrote on ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۷:۰۴

    امیدوارم که آقای ظاهری به همین بیانیه تنها اکتفا نکنند ،بلکه عملی سریع قاطع و جدی با این افرادی است که علیه امنیت ملی دست به اقدام میزنند.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی