برگزاری مراسم غبارروبی امام زاده شاه ابوالقاسم (ع) شهرستان لالی

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مراسم غبارروبی امام زاده شاه ابوالقاسم (ع) شهرستان لالی با حضور  حجت السلام جعفری امام جمعه موقت شهرستان، ترکی زاده فرماندار این شهرستان و همچنین اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مسجدسلیمان برگزار گردید. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در این مراسم جلسه ای نیز با حضور همه عزیزان حاضر در غبارروبی در خصوص مسائل و مشکلات روستای شاه ابوالقاسم (ع) و همچنین تعمیر و مرمت و بازسازی بقعه متبرکه موصوف برگزار گردید.

در این مراسم رشیدی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مسجدسلیمان اظهار داشتند: تا زمانی که مردم و مسئولین دولت در کنار یکدیگر هستند هیچ مشکلی لاینحل نخواهد ماند.وی ابراز امیدواری کرد با محوریت فرماندار  و امام جمعه محترم و خصوصاً سادات جلیل القدر امام زاده شاه ابوالقاسم (ع) به زودی کار مرمت و بازسازی  این امامزاده عظیم الشان با همت و تلاش مردم، سادات و هماهنگی بین اوقاف و امور خیریه و نظارت میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان لالی آغاز شود.

در ادامه این مراسم فرماندار شهرستان لالی ضمن تشکر از حضور مردم و سادات سه نکته را یادآور شدند که دعوت از مردم و حاضرین در جلسه به منظور حضور حداکثری در انتخابات هفتم اسفندماه و همچنین آماده سازی فضای روستا و امامزاده جهت استقبال از مسافرین و مهمانان نوروزی را خواستار شدند. ایشان در ادامه از برگزاری جلسه هماهنگی بعد از انتخابات در خصوص کار بازسازی و مرمت امامزاده را با حضور ادارات ذیربط و همچنین مردم در این امر خیر و خداپسندانه خبر دادند.

IMG-20160217-WA0001 IMG-20160217-WA0002 IMG-20160217-WA0004

درباره نویسنده

10985مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی