فرماندار مسجدسلیمان: ادارات متولی از واگذاری اراضی تحت عنوان اضافه مساحت به افراد خاص جلوگیری نمایند/ هرکس کوتاهی کند باید پاسخگوی هزینه تحمیلی به جامعه باشد

ادارات متولی از واگذاری اراضی که متعلق به همه مردم هستند و کاربری های عمومی دارند تحت عنوان اضافه مساحت به افراد خاص جلوگیری نمایند/ هرگونه واگذاری تحت عنوان اضافه مساحت باید به تایید مشترک شهرداری و راه و شهرسازی و بعد از بازدید مشترک آنان صورت گیرد/ اگر دستگاه یا فردی در این زمینه کوتاهی کند باید پاسخگوی هزینه تحمیلی به جامعه باشد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- – جلسه جلوگیری از تصرفات غیرقانونی اراضی در فرمانداری مسجدسلیمان برگزارشد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در این جلسه علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان با اشاره به مشکلات به وجود آمده ناشی از تصرفات غیر قانونی برخی افراد، خواستار دقت دستگاههای مربوطه و حفاظت املاک تحت مسئولیت هر دستگاه شد. وی با بیان این که نباید اجازه داد از بعضی قوانین سوءاستفاده شود و با اشاره به تجاوزات به اراضی به ویژه در منطقه نفتک،ریلوی، هشت بنگله و اطراف بیمارستان نمره ۲ از دستگاههای متولی خواست به وظایف قانونی خود در این زمینه عمل نمایند و با هماهنگی با دستگاه قضایی با قید فوریت اقدام نمایند.

گوروئی همچنین از شهرداری و اداره راه و شهرسازی خواست در اقدامی هماهنگ از واگذاری اراضی که متعلق به همه مردم هستند و کاربری های عمومی دارند تحت عنوان اضافه مساحت به افراد خاص جلوگیری نمایند. فرماندار در ادامه اظهار داشت: برخی واگذاری های غیراصولی و تصرفات صورت گرفته علاوه بر تاثیر منفی بر سیما و منظر شهری خطراتی از جمله ریزش کوه را در پی خواهد داشت و شهرداری و راه و شهرسازی باید فوری جلوی این اقدامات رابگیرند و دستگاه قضایی نیز آمادگی کامل جهت همکاری در این زمینه را دارد. رییس شورای تأمین شهرستان گفت: هرگونه واگذاری تحت عنوان اضافه مساحت باید به تایید مشترک شهرداری و راه و شهرسازی و بعد از بازدید مشترک آنان صورت گیرد. علیرضا گوروئی درپایان سخنان خود گفت: اگر دستگاه یا فردی در این زمینه کوتاهی کند باید پاسخگوی هزینه تحمیلی به جامعه باشد.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

One Comment on “فرماندار مسجدسلیمان: ادارات متولی از واگذاری اراضی تحت عنوان اضافه مساحت به افراد خاص جلوگیری نمایند/ هرکس کوتاهی کند باید پاسخگوی هزینه تحمیلی به جامعه باشد”

 • زروس wrote on ۱۹ دی, ۱۳۹۴, ۶:۳۹

  باعرض سلام .
  آقای فرماندار ضمن عرض خسته نباشید .
  خواهشمندیم شما و مسوولین شهر فکری بحال جاده اهواز به مسجدسلیمان ‌ بکنید  چونکه هر ماه چند تن از هموطنان و همشهریهایمان در این مسیر کشته می شوند.
  ……. .
  لازم به ذکر است این جاده محور ارتباطی شهرهای  مسجدسلیمان و لالی و اندیکا به مرکز استان و بنادر مهم آبادان و خرمشهر و امام و همچنین ارتباط این بنادر و مرکز استان به این شهرها و استان چهار محال بختیاری است و یکی از محورهای پر تردد استان است .
  خواهشمندیم اقدام بفرمایید .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی