رضا کریمی: اولویت شورای شهر انتخاب شهرداری ست فراقومی و فراجناحی/گزینه های شهرداری امشب روی میز شورا قرار خواهد گرفت /ضرب العجل استانداری برای شورای شهر مسجدسلیمان تا ۴ بهمن است اما…

 اولویت شورای شهر انتخاب شهرداری ست فراقومی و فراجناحی/ ضرب العجل استانداری برای شورای شهر مسجدسلیمان تا ۴ بهمن است/ زمان کم ما برای انتخاب شهردار باعث نخواهد شد گزینه ای ضعیف را انتخاب کنیم/ به یکی از اعضای شورا برای پذیرفتن شهرداری پیشنهاد شده است/ گزینه های شهرداری امشب روی میز شورا قرار خواهد گرفت/اعضای محترم شورای شهر را دعوت به آرامش می کنم و انتظار دارم هر گزینه ای که به عنوان شهردار انتخاب شد همه دوستان از او حمایت و با ایشان همکاری کنند تا بیش از این شهرمان متضرر نشود

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- عضو شورای شهر مسجدسلیمان گفت: اولویت شورای شهر انتخاب شهرداری ست فراقومی و فراجناحی. رضا کریمی در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان گفت: پس از پاسخ استانداری مبنی بر رد گزینه منتخب شورای شهر، یکشنبه گذشته اعضای شورا تشکیل جلسه داده و قرار شد امشب (سه شنبه) گزینه های شهرداری توسط اعضای محترم معرفی شوند.

کریمی گفت: پیشنهاد بنده این است اولویت با بچه های بختیاری و مسجدسلیمانی باشد که کار اجرایی کرده و یا شهرداری چی بوده باشد تا بتواند این شهرداری بیمار را نجات دهد. وی ادامه داد: بعضی از نیروها فاقد صلاحیت پست های مدیریتی در شهرداری هستند و این شهرداری احتیاج به یک دگرگونی دارد.

کریمی ادامه داد: شهرداری مسجدسلیمان جای آزمون و خطا نیست که هر کسی بخواهد سکان مدیریت آن را بر عهده بگیرد. شهردار منتخب باید فراقومی و فراجناحی و بدون وابستگی به شخص یا طایفه باشد تا بتواند با فراغ بال به حل مشکلات شهر بپردازد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان عضو شورای شهر مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از مسئولین استانداری گفت: ضرب العجل استانداری برای شورای شهر مسجدسلیمان تا ۴ بهمن است این در حالی ست که حدود ۲ ماه از فرصت ما برای انتخاب شهردار توسط مسئولین محترم استانداری برای رد یا تأیید گزینه منتخب شورا گرفته شد. اگر قرار بر رد صلاحیت مهندس حاجت پور بود چرا این همه زمان را از ما گرفتند؟! کریمی ادامه داد: زمان کم ما برای انتخاب شهردار باعث نخواهد شد گزینه ای ضعیف را انتخاب کنیم…

رضا کریمی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بنده اعضای محترم شورای شهر را دعوت به آرامش می کنم و انتظار دارم هر گزینه ای که به عنوان شهردار انتخاب شد همه دوستان از او حمایت و با ایشان همکاری کنند تا بیش از این شهرمان متضرر نشود.

عضو شورای شهر مسجدسلیمان در پایان سخنان خود در ارتباط با این که آیا از اعضای شورای شهر کسی کاندیدای شهرداری هست یا خیر گفت: بله پیشنهاداتی به یکی از اعضای شورای شهر برای پذیرفتن سکان شهرداری شده است اما این که ایشان بپذیرد یا نه هنوز چیزی مشخص نیست.

درباره نویسنده

10809مطلب نوشته است .

۵ Comments on “رضا کریمی: اولویت شورای شهر انتخاب شهرداری ست فراقومی و فراجناحی/گزینه های شهرداری امشب روی میز شورا قرار خواهد گرفت /ضرب العجل استانداری برای شورای شهر مسجدسلیمان تا ۴ بهمن است اما…”

 • نصيري wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۴, ۱۶:۲۳

  درود بر رضا کریمی عزیز، شفاف، صریح مثل همیشه

 • باقري wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۴, ۱۶:۲۸

  بهترین گزینه خود رضا کریمی به نظر من

 • منصور wrote on ۱۶ دی, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۳

  بخدا وضعی شده این شورای شهر! اگه هر کسی وظیفه خودش رو انجام می داد حالا اوضاعمون این نبود

 • م. بهادري wrote on ۱۶ دی, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۵

  بعضی آقایون که فقط اسم عضو شورای شهر را با خودشون یدک می کشن اما هیچوقت در این سال ها خبری ازشون نبود فقط اومدن……………………….. و بس… خسته نباشی دلاور

 • تارک wrote on ۱۸ دی, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۹

  سلام
  .آقا خود رضاکریمی بشه شهردار.پتانسیلش رو هم داره.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی