گزارش رییس هیئت سوارکاری مسجدسلیمان از برگزاری چهارمین دوره مسابقات استانی سوارکاری استقامت در مسجدسلیمان + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- رییس هیئت سوارکاری مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان گزارش چهارمین دوره مسابقات سوارکاری در مسجدسلیمان را ارائه داد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی گفت: در این مسابقات بیست راس اسب استقامت از شهرهای: شوش، آبادان، اهواز و مسجدسلیمان درمنطقه تلبزان مسجدسلیمان به رقابت پرداختند. جهانگیر عالی پور ادامه داد: .این مسابقات استانی در رده های هشتاد، شصد و چهل کیلومتر برگزار گردید. که در این مسابقات هر اسبی در طول مسابقه با تشخیص دامپزشک ضربان قلب منظم تری می داشت امتیاز بالا تری می گرفت. عالی پور همچنین گفت: در آینده نزدیک مسابقات بین المللیF.I.E( زیبائی) را در مسجدسلیمان برگزار خواهیم نمود.

وی در پایان سخنان خود گفت: از همه کسانی که ما را در این رویداد ورزشی یاری نمودند تشکر وسپاسگزاری می نمایم. همچنین از اقایان کنعانی، سردار حسن زاده، فیصلی زاده ، سر داور، کلیه داوران، سرکلانتر، کلیه کلانتران و سایر دست اندرکاران تشکر می نمایم.

IMG-20151215-WA0013IMG-20151215-WA0007IMG-20151215-WA0023 IMG-20151215-WA0009

درباره نویسنده

9735مطلب نوشته است .

One Comment on “گزارش رییس هیئت سوارکاری مسجدسلیمان از برگزاری چهارمین دوره مسابقات استانی سوارکاری استقامت در مسجدسلیمان + تصاویر”

  • زروس wrote on ۲۴ آذر, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۶

    با عرض سلام خدمت مسوولین برگزارکننده این مسابقه اسب سواری ِ
    انشااا از این مسابقات و مسابقات ماهیگیری در دریاچه های مسیر جاده قدیم لالی و مسابقات قایق سواری  و غیره بیشتر برگزار شود تا دوستداران این مسابقات و گردشگران به مسجدسلیمان امده و این مسابقات باعث رونق شهر شوند انشااا

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی