پایگاه بسیج صنعت نفت مسجدسلیمان پایگاه نمونه کشور شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- پایگاه بسیج صنعت نفت مسجدسلیمان به عنوان پایگاه نمونه کشور در حوزه بسیج کارمندی شناخته و معرفی شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، این موفقیت متعاقب دریافت عنوان پایگاه مقاومت برتر استان خوزستان در هفته دولت امسال حاصل شد.

بر همین اساس در همایشی که طی روزهای گذشته از سوی سازمان بسیج مستضعفین کشور برگزار گردید لوح تقدیر سردار سرتیپ محمدرضا نقدی رییس این سازمان به فرماندهان پایگاه های نمونه کشور از جمله فرمانده پایگاه مقاومت بسیج این شرکت اهداء گردید.

در متن لوح تقدیر سردار نقدی خطاب غلامرضا امینی فرمانده بسیج صنعت نفت مسجدسلیمان آمده است: در ارزیابی های انجام شده و فرآیند وضعیت و عملکرد سال ۱۳۹۳ موفق به کسب عنوان موفق ترین رده سازمان بسیج مستضعفین در دومین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج گردیده اید . قطعاً این موفقیت مرهون نقش موثر فرماندهی و مدیریت جنابعالی و بسیجیانپرتلاش آن رده می باشد . بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را از تلاش مجدانه و مجاهدانه شما اعلام می دارم . شایان ذکر است پایگاه مقاومت بسیج صنعت نفت مسجدسلیمان دارای بیش از ۲۰۰۰ نفر عضو فعال و عادی می باشد و در تمامی همایش ها و مراسمات ملی ، مذهبی ، فرهنگی شهرستان حضوری پر رنگ و تأثیرگذار دارد.

درباره نویسنده

9735مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی