استقرار موکب جانثاران بختیاری استقبال از زائرین

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حجت الاسلام علی قندعلی رییس سازمان تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان از استقرار موکب پذیرایی و استقبال از زائرین اربعین حسینی در مرز چزابه خبر داد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی با اعلام این خبر گفت: با پیگیری های امام جمعه محترم شهرستان و حضور نهادهای فرهنگی و خدمت رسان تاکنون دو جلسه مهم هماهنگی پیرامون ستاد استقبال از زائرین اربعین حسینی با ادارات و همچنین ائمه مساجد و روحانیون محترم برگزار گردیده است .

قندعلی در خصوص جزئیات این موکب افزود: کلیه تدارکات لازم این جایگاه در فضایی به وسعت ۴۰۰متر مربع تدارک دیده شده است و مقرر شده این موکب به مدت ۲۰روز از زائرین عزیز اربعین به نحو احسن پذیرایی و خدمت رسانی کند.

قندعلی خاطر نشان کرد: جلسه هماهنگی با حضور اعضای ستاد شامل دفتر امام جمعه،سازمان تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه، شرکت بهره برداری نفت و گاز،شهرداری و هلال احمر تشکیل گردید. وی در پایان خاطرنشان کرد: این موکب اولین و تنها موکبی است که از طرف شهرستان مسجدسلیمان وبه نیابت از شهرها واستانهای بختیاری نشین ،وبا هدف خدمترسانی به زوار که عمدتا همشهری ها وهم استانی عزیز قوم بزرگ بختیاری هستتد،تشکیل شده و امیدواریم مردم خیر نذورات نقدی وغیر نقدی خود را جهت شرکت در این مراسم معنوی وهمایش بزرگ حسینی به ستاد استقبال از زوار اربعین تحویل دهند.

همچنین حجت الاسلام امینی امام جمعه شهرستان نیز در سخنانی با اشاره به اهمیت استقرار این موکب در مرز چزابه گفت: ارادت قوم بزرگ بختیاری از دیرباز نسبت به خاندان عصمت وطهارت وجود داشته وبخصوص در مهمان نوازی زبانزد بوده اند که این اخلاق حسنه مهمان نوازی در برنامه ی استقرار جایگاهی مناسب برای خدمترسانی به زوار اربعین ابی عبدالله الحسین (ع) بایستی بصورت شایسته واحسن وجه مورد اهتمام قرار گیرد واین قوم عزیز نیز سهم مهم خود را در برخورداری از ثواب زیارت زائرین وخدمت به زوار امام حسین(ع) ایفا کند.محل دریافت نذورات غیر نقدی دفتر امام جمعه شهرستان مسجدسلیمان. شماره حساب و شماره کارت به نام ستاد استقبال از زائرین اربعین حسینی متعاقبا اعلام خواهد شد.

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی