مدیر کمیته امداد اندیکا خبر داد: اجرای طرح یاسین در شهرستان اندیکا/ اهداء ۱۲۰ دست کاپشن به دانش آموزان توسط خیرین

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مدیر کمیته امداد امام خمینی اندیکا از اجرای طرح یاسین در این شهرستان خبر داد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان احمد رجبی اظهار کرد: تعدادی از خیرین این شهرستان در امری خداپسندانه تعداد ۱۲۰ دست کاپشن (لباس گرم) به دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد در قالب طرح یاسین اهدا کردند.

وی ضمن اعلام این خبر بر ضرورت دستگیری از ضعفا و نیازمندان تأکید و بر ضرورت نهادینه کردن امر مشارکت مردم در امور خیر و انفاق تأکید کرد و افزود: هرچه مشارکت‌های مردم در امور خیر و انفاق به محرومین بیشتر باشد، توزیع ثروت در بین مردم و در جامعه با عدالت بیشتری همراه خواهد بود و خداوند در اثر این رفتار شایسته، درهای خیر و برکت را به روی انسان باز کرده و او را در زندگی از رزق و روزی مادی و معنوی خویش بهره‌مند می‌سازد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی اندیکا تصریح کرد: هدف از طرح یاسین حمایت تحصیلی از دانش‌آموزان خانواده‌های تحت حمایت بوده که در همین راستا ۱۲۰ لباس گرم با ارزش ریالی بیش از ۹۶ میلیون ریال توزیع شده است.

رجبی در ادامه افزود: در ۶ ماهه نخست سال جاری از طریق حامی یابی و جمع‌آوری کمک‌های افراد خیر برای تعداد ۴۳۳ نفر یتیم از طریق مساعدت تعداد ۸۰۰ نفر حامی به مبلغ یک‌میلیارد و ۸۴۶ میلیون و ۸۴۴ هزار و ۲۲۷ ریال مساعدت به‌صورت بلاعوض پرداخت شده است.

وی در پایان ضمن پاسداشت خدمات ارزنده و مشارکت خیرین منطقه بخصوص این عزیزان در همراهی و کمک به مددجویان و نیازمندان این نهاد افزود: از آنجایی که کمیته امداد دارای یکی از بزرگترین بانک اطلاعاتی از افراد نیازمند شهرستان بوده و با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته،آماده دریافت و توزیع هدایای خیرین و نیکوکاران در بین خانواده‌های نیازمند است.

درباره نویسنده

9855مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی