در پی بارندگی های اخیر/ خسارت ۲۰ میلیاردی به مسجدسلیمان و لالی

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس از خسارت ۲۰ میلیاردی به مسجدسلیمان و لالی در پی سیل اخیر خبر داد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان، اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بارندگی سیل‌آسا در هفته گذشته در مسجدسلیمان و لالی، گفت: خسارت‌های وارده به این منطقه بیش از ۲۰ میلیارد تومان است.

وی اضافه کرد:‌ متأسفانه در ابتدای سال جاری سیل مشابهی تأسیسات آب‌رسانی، برق‌رسانی و راه‌های روستایی و عشایر را تخریب کرد و حال که هشت ماه از آن حادثه می‌گذرد حتی یک ریال هم از محل اعتبارات برای شرایط بحرانی به این مناطق اختصاص داده نشده است.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که سیل روزهای اخیر شرایط و تخریب‌ها را مضاعف کرده است، اظهار داشت: متأسفانه رویکرد سازمان مدیریت کشور در توزیع اعتبارات بحران تبعیض‌آمیز و اطلاعات وزارت کشور تاکنون برای پرداخت خسارت‌ها نادیده گرفته شده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تأکید بر این که انتظار می‌رود با توجه به اعتبارات پیش‌بینی شده در بودجه سالیانه سازمان مدیریت در پرداخت خسارت‌ها اقدام فوری انجام دهد، گفت: مردم به شدت از نحوه عملکرد دولت در رسیدگی و جبران خسارت‌ها ناراضی هستند و هیچ توجیهی در این زمینه پذیرفتنی نیست. جلیلی همچنین اعلام کرد که در جلسه فردای مجلس به رئیس‌جمهور پیرامون این موضوع تذکر خواهم داد.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی