سرپرست جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان معرفی شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- با حضور تنی چند از نمایندگان حراست سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، رییس اطلاعات مسجدسلیمان، هیأت رییسه و کارکنان واحد دانشگاهی مسجدسلیمان، سرپرست جدید حراست این واحد دانشگاهی معرفی شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان، دکتر مسعود شهبازی رییس واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در سخنانی ضمن تسلیت ایام محرم از زحمات علیار خشنود پور تشکر کرد و برای پیمان اسدی شهماروند که به عنوان سرپرست جدید حراست این واحد دانشگاهی انتخاب شدند آرزوی موفقیت کرد.

رییس واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: به جرأت اعلام می کنم با شروع فعالیت واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در سال ۶۶، خون تازه ای در شریان های حیاتی این شهرستان پس از سال ها رکود جاری شد و تاکنون این مرکز علمی باعث رونق اقتصادی و اجتماعی مسجدسلیمان شده است.

در ادامه این جلسه رییس اداره اطلاعات مسجدسلیمان گفت: مسئولیت یک امانت است و فرصت خود آزمایی و خود ارزیابی است. باید میزان تعهد خود نسبت به سیستم را محک بزنیم. ایشان در ادامه تأکید کرد: حراست هر اداره باید محرم اسرار پرسنل باشد. حراستی موفق است که در قلوب همه نفوذ کند. وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خشنود پور مسئول سابق حراست واحد دانشگاهی مسجدسلیمان، برای پیمان اسدی سرپرست جدید حراست این واحد دانشگاهی آرزوی موفقیت نمود.

در بخش دیگری از این جلسه مهدی اسدی معاون حراست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسجدسلیمان شهری مظلوم است که باید وضعیتی بهتر از وضعیت کنونی داشته باشد، امیدوارم هم چنان خدمات دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در رونق بخشی به این شهرستان ادامه داشته باشد. ایشان با اشاره به سیاست های جدید سازمان مرکزی در خصوص جذب درآمدهای غیر شهریه ای، گفت: با توجه به کاهش نفوس مقاطع کاردانی و کارشناسی در سطح کشور، لازم است واحد های دانشگاهی طبق سیاست های ابلاغی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با برنامه ریزی مناسب به سمت جذب در آمد های غیر شهریه ای حرکت کنند.

وی در بخش پایانی صحبت خود از سید علی یار خشنود پور در مدت زمان تصدی مسئولیت حراست واحد دانشگاهی مسجدسلیمان تشکرکرد و برای پیمان اسدی آرزوی موفقیت در انجام امور محوله نمود. لازم به ذکر است در پایان جلسه ضمن تنفیذ حکم پیمان اسدی شهماروند به سمت سرپرست حراست واحد دانشگاهی مسجدسلیمان منصوب و با اهدا لوح از زحمات سید علی یار خشنود پور تجلیل به عمل آمد.

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی