استاندار خوزستان: برای راه اندازی فرودگاه مسجدسلیمان وزارت نفت ۱۰ میلیارد و استانداری ۱۵ میلیارد تومان اختصاص داده‌اند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- عبدالحسین مقتدایی با بیان این که وزارت نفت ۱۰ میلیارد تومان و استانداری ۱۵ میلیارد تومان برای احداث فرودگاه مسجدسلیمان اختصاص داده‌اند، گفت: شرکت نفت برای فرودگاه مسجدسلیمان اعلام کرده بود که سازه موقت احداث شود ولی به آن ها اعلام کردیم که غیرممکن است باید ابدی باشد چون قرار است کارگاه‌های زیادی احداث کنیم و به ‌خصوص برای احداث راه‌آهن اتصالی خوزستان به چهارمحال و بختیاری، باید کارشناسان بسیاری وارد مسجدسلیمان شوند.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان استاندار خوزستان اظهار کرد: همه مسئولان باید با این نگاه که می‌شود کار را انجام داد، فرصت‌های پیش‌آمده را از دست ندهند. باید از امکانات، ظرفیت و فرصت‌های موجود تا از دست نرفته‌اند، استفاده کنیم.

درباره نویسنده

10985مطلب نوشته است .

One Comment on “استاندار خوزستان: برای راه اندازی فرودگاه مسجدسلیمان وزارت نفت ۱۰ میلیارد و استانداری ۱۵ میلیارد تومان اختصاص داده‌اند”

 • زروس wrote on ۸ آبان, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰

  با عرض سلام و درود به استاندار با لیاقت خوزستان جناب آقای دکتر مقتدایی .
  چشم امید مردم خوزستان بخصوص مسجدسلیمان  جهت آبادانی و پیشرفت و تحرک در اقتصاد  اول به خداوند متعال بعد به برنامه ریزی و پیگیری و تلاش فرزندان خوزستان است .
  انشااا هر چه زودتر این تلاشها ببار بنشیند و شهرهای خوزستان از دیگر بخشهای کشور عقب نماند. ..
  همانطور که جنابعالی فرمودید باید از فرصتها استفاده کرد . متاسفانه قبلا خیلی در خوزستان فرصت سوزی شده است  و دیگر درنگ جایز نیست .
  به امید مسجدسلیمان آباد و پیشرفته . انشااا

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی