پرواز از تو ، بال از من

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- به همت اداره بهزیستی شهرستان مسجدسلیمان طی جشن باشکوهی مراسم روز جهانی کودک با حضور نوباوگان مهدهای کودک زیر نظر بهزیستی شهرسنان مسجدسلیمان در محل پارک جنگلی بی بیان گرامی داشته شد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان شعار امسال سازمان حمایت از کودکان سازمان ملل (یونیسف) “پرواز از تو ، بال از من ” بود و به همین لحاظ بنرهای زیبایی از سوی مهدهای کودک زیر نظر بهز یستی طراحی و در محل نصب شده بود. علاوه بر این سرودهای زیبایی توسط کودکان هر مهدکودک اجراء گردید. والدین کودکان فوق نبز با همراهی فررندانشان در سردادن شعارهایی به مناسبت این روز شور و حال خاصی به مراسم بخشیدند. همچنبن حضور تنی چند از کودکان با لباس و پوشش محلی بختیاری ، زیبایی دو چندانی به این جشن بخشید.

در حاشیه این مراسم خانم توکل خواه کارشناس مسئول مهدهای کودک زیر نظر بهزیستی از تمامی دست اندر کاران برگزاری این مراسم تشکر و قدردانی کرد. ایشان همچنین درخصوص برنامه های اداره بهزیستی برای مهدهای کودک افزودند که: تمامی تلاش اداره در جهت ارتقای هرچه بیشتر کیفیت مهدهای کودک است. خانم توکل خواه همچتین ضمن تاکید بر تعامل سازنده با اداره آموزش و پرورش از ترویج و آموزش فرهنگ عاشورا طی ایام محرم در مهدهای کودک خبر دادند.

IMG-20151012-WA0019IMG-20151012-WA0022IMG-20151012-WA0020

درباره نویسنده

10809مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی