سخنان صریح امام جمعه مسجدسلیمان: از اداره ثبت شهرستان گلایه شدید دارم و این اعتراض را به مدیرکل و رییس ثبت کشور اعلام خواهم کرد/ تکرار می کنم از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهم کرد/ مسئولین در ارتباط با دریافت حقوق مردم کوتاه نیایند و مصاحبه کنند/ آلاینده های نفتی و گازی سهم مردم اما مردم حق ندارند از عوارض این آلایندگی ها استفاده کنند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حجت الاسلام امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته مسجدسلیمان ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم گفت: صدای پای محرم می رسد، محرم سرمایه ی عظیم فرهنگی معنوی ست که باید آن را حفظ و توسعه دهیم وی گفت: در محرم سه عنصر منطق، حماسه و عاطفه وجود دارد که باید از آن بهره برد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان امام جمعه مسجدسلیمان ادامه داد: آیین عزاداری محرم باید صحیح انجام شود و به هیچ وجه افراط و تفریط نکنیم. ما نباید جلوتر از علما حرکت کنیم. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به شاعران مسجدسلیمانی و بختیاری گفت: باید روی گویش بختیاری سرمایه گذاری کنیم چرا که به اعتقاد من بختیاری ها و لرها در شعر آیینی فقر دارند. خطیب نماز جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با اتفاقات اخیر در شهرداری و پرداخت نشدن حقوق کارگران گفت:

از باب امر به معروف و نهی از منکر می گویم کارگران شریف شهرداری چندین ماه است که حقوق دریافت نکرده اند، بعضی ها دفترچه تأمین اجتماعی اشان تمدید نشده است. یکی از این عزیزان به من گفت: دو ماه است که نان قرضی می گیرفتم اما متاسفانه دیگر نان قرضی هم به من نمی دهند و… اما با تمامی این مشکلات از کارگران شریف شهرداری می خواهم اعتراضاتشان از چارچوب مدنیت خارج نشود. نماینده ولی فقیه ادامه داد: از مسئولین نفت هم می خواهم به ما کمک کنند الان از منطقه تلبزان ما سلانه ۳۰۰ میلیارد تومان گاز به ماهشهر صادر می شود و پولش به حساب خزانه نفت می رود، مردم حقوقی دارند و این حقوق باید احیاء شود. وی گفت: آلاینده های نفی و گازی سهم مردم و کودکان مسجدسلیمانی ست اما همین مردم حق ندارند از عوارض این آلایندگی ها استفاده کنند.

حجت الاسلا امینی ادامه داد: من از اداره ثبت شهرستان گلایه شدید دارم و این اعتراض خودم را هم به مدیرکل و هم رییس ثبت کشور اعلام خواهم کرد. شورای شهر این پرونده را تا ثبت دنبال نمود اما ثبت در کشیدن اجراییه و بستن حساب های نفت تعلل و این کار را انجام نداد که باید این مسئله پیگیری شود…

حجت الاسلام امینی در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی گفت: مجدداً تکرار می کنم از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهم کرد، طرفدار هیچ کاندیدی نیستم و هر کس را مردم انتخاب کنند از او حمایت خواهم کرد. وی در پایان سخنان خود گفت: از مسئولین شهرستان می خواهم در ارتباط با دریافت حقوق مردم کوتاه نیایند و در مصاحبه های خود با اصحاب رسانه شهرستان به صورت شفاف مشکلات را بیان کنند.

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی