مدیر بنیاد مسکن مسجدسلیمان: لازمه ی تحقق مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها تامین خدمات زیرساخت در محدوده ی روستاهاست

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان: به منظور خدمات رسانی به روستاهای شهرستان مسجدسلیمان با همت بنیاد مسکن شهرستان مسجدسلیمان عملیات تسطیح، آماده سازی و زیرسازی معابر و رفع مشکلات اولیه روستاها با به کارگیری ماشین آلات بنیاد مسکن خوزستان در۱۹روستا طی دو ماه عملیات فشرده انجام شد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان ابراهیم جعفری شهنی مدیر بنیاد مسکن مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت: با توجه به این که در سال گذشته و سال جاری سرجمع اعتبارات عمران روستایی جهت بهسازی و اصلاح معابر عدد قابل توجهی نبود و میزان برخورداری روستاهای مسجدسلیمان از امکانات و خدمات عمرانی با متوسط استانی فاصله ی زیادی دارد جهت بهره مند ساختن روستاییان عزیز و رفع مشکلات مربوط به معابر روستایی و امکان بهتر تردد در آن معابر با مساعدت و عنایت مدیرکل محترم بنیاد مسکن خوزستان اقدام به بکارگیری ماشین آلات نمودیم که در این راستا خوشبختانه با همکاری فرماندار، بخشداران، شوراها و دهیاران محترم روستاها در سه بخش عنبر، مرکزی و گلگیر در۱۹روستا عملیات تسطیح، آماده سازی و زیرسازی در بعضی از معابر انجام شد.

وی افزود: طی دو ماه عملیات فشرده مشکلات اولیه روستاهای عنبر، نمره۵، شهید عبداللهی، گاوداران، هفت شهیدان، تقی آباد، کریم آباد، نمره۱۱، بازار تمبی، خواجه آباد، تمبی گلگیر (چمفراخ)، حاجی آباد، شمس آباد، دوازده امام، امیرآباد یکمهه، حسین آباد یکمهه، شکرآب، علی آباد و کوثره مرتفع شد. رییس بنیاد مسکن مسجدسلیمان اظهار امیدواری کرد از منابع استانی در سال جاری اعتبار قابل توجهی به روستاهای شهرستان مسجدسلیمان که محرومیت بسیار بالایی دارند اختصاص داده شود. وی خاطرنشان کرد لازمه ی تحقق مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها تامین خدمات زیرساخت از جمله راه، آب، برق، گاز و خدمات عمرانی در محدوده ی روستاهاست که بالابودن میزان تامین این خدمات ارتباط مستقیمی با مهاجرت معکوس دارد و بدین شکل زمینه ی احیاء خاصیت مولد بودن و تولیدی روستاها فراهم می شود که در نهایت به ایجاد اشتغال پایدار در روستاها منجر خواهد شد.

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

One Comment on “مدیر بنیاد مسکن مسجدسلیمان: لازمه ی تحقق مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها تامین خدمات زیرساخت در محدوده ی روستاهاست”

  • رسول wrote on ۵ مهر, ۱۳۹۴, ۱۳:۵۶

    از زحمات  آقای جعفری  شهنی تقدیر و تشکر میکنیم

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی