پرده برداری از نامگذاری سالن ورزشی چند منظوره آموزش و پرورش مسجدسلیمان به نام پیشکسوت ورزش فرهنگیان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- پرده برداری از نامگذاری سالن چند منظوره ورزشی آموزش و پرورش به نام پیشکسوت ورزش فرهنگیان ابراهیم شهنی با حضور دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تنی چند تن از مسئولین و پیشکسوتان ورزش شهرستان انجام شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش در این مراسم ابتدا منوچهر قاسمی منجزی مدیریت آموزش و پرورش در سخنانی اظهار داشت: افتخار می کنیم پیشکسوتانی همچون ابراهیم شهنی در کنار ما هستند و از تجربیات آن ها استفاده می کنیم. وی بیان کرد خیلی بهتر است این پیشکسوتان، قهرمانان و پهلوانان در تمام زمینه ها نه فقط در ورزش، تا هستند مورد تکریم و احترام قرار گیرند زیرا که با این کار یک دلگرمی هم به نسل جوان خود می دهیم.

در ادامه دکتر جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در سخنانی گفت: خوشحال هستم در بین نخبگان، فرهیختگان و ورزشکاران گرامی هستم. وی ادامه داد: جای تقدیر و تشکر دارد که جوانان ما حرمت پیشکسوتان در همه ی زمینه ها را نگه داشته اند، برای این که این احترام به پیشکسوت یک خاطر آسوده ای به فرزندان ما می دهد که راه درست و مسیر روشن را انتخاب نمایند. وی در ادامه بیان کرد: همین جا باید یادی هم از پهلوان مطلق و پهلوان مهمدی کنیم که در بین ما نیستند ولی یاد و خاطره و بزرگ منشی آن ها همیشه ماندگار است.

دکتر جلیلی در پایان اظهار داشت: قهرمانان و پهلوانان واقعی ما آن هایی هستند که در هست سال جنگ تحمیلی از مملکت اسلامی ما دفاع کردند و هیچ چشم داشتی هم نداشتند جا دارد یاد و خاطره شهدای گرامی، ایثارگران و جانبازان عزیر را هم گرامی بداریم که انشاالله نام آن ها در شهر ماندگار بماند.

 gSgd

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

One Comment on “پرده برداری از نامگذاری سالن ورزشی چند منظوره آموزش و پرورش مسجدسلیمان به نام پیشکسوت ورزش فرهنگیان”

  • رحیم دشتی wrote on ۱۳ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۰

    با سلام

    درود بر منوچهرقاسمی مدیر با لیاقت که جرعت همچنین کاری را داشت و درود بر ابراهیم شینی که از بهترین افراد مسجدسلیمانی و از بهترین شاعران و از مردان بزرگ ایل بختیاری است
    انشالله در فرصت های دیگر از صیدال سرقلی علی پروین و حسین بهداروند و عزیزان دیگر قدردانی شود در خاتمه بایستی از نماینده محترم جناب دکتر جلیلی ک همیشه فرهنگیان را مورد تفقد قرارمی دهند سپاسگزاری نمود با تشکر رحیم دشتی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی