مدیر فروش کارخانه سیمان مسجدسلیمان: تعداد کارگران اخراجی به ۲۰۰ نفر خواهد رسید

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مهدی رحمانی مدیر فروش شرکت سیمان کارون گفت: در صورت ادامه این وضعیت تعداد اخراجی های کارخانه به ۲۰۰ نفر خواهد رسید. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان طی چند روز گذشته ۳۹ نفر از کارگران کارخانه سیمان کارون در شهرستان مسجدسلیمان اخراج شده اند.

مهدی رحمانی مدیر فروش شرکت سیمان کارون گفت: به علت توزیع و فروش سیمان های غیر استاندارد سپاهان ، اصفهان ، شهرکرد ، نقش جهان ، دورود و کردستان در استان خوزستان ظرفیت اسمی تولید این کارخانه از ۳۲۰۰ تن در روز به ۱۵۰ تن کاهش یافته است که حدود ۹۵ درصد کاهش تولید است.

رحمانی گفت: این سیمان ها سرباره ای و پزولانی است که غیر استاندارد و مصرف آن در سایر استان ها ممنوع است و با نرخ بسیار کم در بازار خوزستان توزیع می شود که این امر موجب نیمه تعطیل شدن کارخانه سیمان کارون شده است.

وی گفت: این وضعیت را با سند و مدرک به ادارات کل استاندارد و صنعت و معدن و تجارت نیز اعلام کرده و اما متاسفانه تا کنون هیچ اقدامی نشده است.

مدیر فروش شرکت سیمان کارون افزود : در صورتی که این وضعیت ادامه پیدا کند تعداد اخراجی های کارخانه به ۲۰۰ نفر خواهد رسید.

لازم به ذکر است استفاده از سیمانهای غیر استاندارد براحتی در صنعت ساختمان استان خوزستان استفاده می شود و سازمان نظام مهندسی و پلیس ساختمان نیز در این زمینه هیچ اقدامی نداشته است.

این در حالی است که بر اساس مصوبه و دستور العمل استانداری خوزستان و تاکید استاندار خوزستان باید تولیدات استان در بخش های مختلف استفاده گردد و سازمان صنعت و معدن و تجارت هیچ حمایتی در این زمینه از کارخانه های سیمان نداشته است.

حال باید دید اداره کل استاندارد خوزستان با آگاهی کامل از غیر استاندارد بودن این سیمان ها و سازمان صنعت، معدن و تجارت و نظام مهندسی استان خوزستان چه پاسخی در این خصوص دارند و اخراج شدن ۲۰۰ نفر کارگر این کارخانه را چه کسانی توجیه می کنند.

مرجع/ بدر پرس

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

۸ Comments on “مدیر فروش کارخانه سیمان مسجدسلیمان: تعداد کارگران اخراجی به ۲۰۰ نفر خواهد رسید”

 • زروس wrote on ۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۶:۰۹

  مدیر فروش کارخانه سیمان کارون مسجدسلیمان دیواری کوتاهتر از پرسنل کارخانه نبود. شما بجای اینکه بازاریابی کنید برای محصولتان و روشتان ا بیشتر کنید تا چرخ کارخانه تان بچرخد استاندارد نبودن دیگر سیمانها در بازار را بهانه اخراج پرسنل کرده اید. مگر می شود چهارکارخانه معروف سیمان سازی کشور سیمان غیر استاندارد وارد بازار کند آنوقت کسی مانع کار یشان نشود  مگر سوولین استاندارد استان خوزستان خوابند و یا خدایی نکرده خودشان را زدن به خواب. آقا بهانه معقولتری بیاورید و با نان مردم بازی نکنید. هرکدام از این افراد پایه یک زندگی را بر اساس این در آمد گذاشته اند. لطفا مسوولین شهری دخالت کرده بینند در این کارخانه چه می گذرد. این هم از بخش خصوصی  …… 

 • سهیل wrote on ۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۶

  جناب برادر رحمانی چرا اجازه نمیدهیدخود مسئولین کارخانه پاسخگو  باشند !!!!??? ببخشید ولی مگر کارخانه مسئول ندارد که نابعالی  پاسخ می دهید!!?? 

 • اسکندری wrote on ۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۰

  من از دوستان خواهش دارم کاسه داغ تر از آش نشوند و اجازه بدهند کارگران بدبخت به حق خودشون برسند .

 • گلگیری wrote on ۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۸:۴۸

  من نمیدونم توی این کارخونه به این بزرگی کس دیگه ای نبود که جواب بده ? اقایون لطفا دست بردارید  از این سیاسی کاریها  شما اگه خیلی توانمد هستیدکار خودتونو انجام بدید و اجازه بدهید مسئولین کارخانه خ ودشون اظهار نظر کنند 

 • گلگیری wrote on ۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۵

  عجب  ها  جلل ا خالق چه مسائل بی ربطی را عنوان میکنند کیفیت سیمانهای دیگه را چرا بهونه میکنید !!!!!!!!!!مگه میتونن کارگرها را اخراج کنند اصلا جنابعلی چیکاره ید که ظهار نظر میکنید ?!!!!

 • نصیری wrote on ۹ شهریور, ۱۳۹۴, ۶:۳۹

  جناب رحمانی اجازه دهید مسولین تصمیم بگیرند درخصوص اخراج  شدن نیروها
  با توجه به سخنان جناب عالی لطفا …. خود را در جهت فروش محصولات کارخانه به گردن کارگران زحمتکش بخش تولید نیندازید  و نان این کارگران را اجر نکنید 

 • محمد wrote on ۹ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۵

  آقای رحمانی بزارین مسوولان شرکت جواب بدن شما به فکر بازاریابی خودتون باشی

 • شهروند مسجدسلیمانی wrote on ۱۰ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۱

  به فکر بازاریابی و فروش سیمان باشید نه پاسخگویی و وکیل مدافع شدن ، مشکل اصلی کارخانه مدیر فروش ضعیف و غیر مستقله یاد عباس کیان پور بخیر ، مسولین شهرستان و کارخانه برای مدیریت سیستم فروش کارخانه چاره ای بیندیشید

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی