بهروز مکوندی در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان: متاسفانه نمی توانم سرمربی گری نفت را بپذیرم/ در کنار هوادارن جهت حمایت و تشویق تیم محبوب مان هستم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان/ سعید مرادی: بی شک یکی از محبوب ترین چهره های ورزشی تاریخ مسجدسلیمان بهروز مکوندی است. کسی که موفق شد برای اولین بار نام مسجدسلیمان را در تاریخ لیگ برتر کشور ثبت کند. پس از صعود تیم نفت مسجدسلیمان موجی از شادی سراسر شهر را فرا گرفت همه به آینده این شهر و خدماتی که پس از صعود نفت به مسجدسلیمان سرازیر می شود امیدوار شند اما متاسفانه در همان ابتدای کار با یک تصمیم اشتباه از سوی مدیرعامل وقت نفت بهروز مکوندی از تیم کنار گذاشته و عبدالمجید باقری نیا به عنوان سرمربی جدید معرفی شد که ایشان نیز بعد از ۱۰ بازی و گرفتن ۵ امتیاز با فشار مردم و رسانه ها از تیم کناره گیری نمود. در همان زمان علیرغم میل بهروز مکوندی با فشار طرفداران و تلاش های انجام شده از سوی بعضی چهره های سیاسی و ورزشی سکان هدایت تیم نفت مجدداً به مکوندی سپرده شد که متاسفانه بر خلاف تیم نفت تهران کوچک ترین حمایت مالی از ایشان از سوی مسئولین نفت صورت نگرفت. و نفت با انبوهی از بدهی ها مواجه گردید. بازیکنان نفت دیگر وعده های مسئولین نفتی را باور نمی کردند و همان شد که نفت مسجدسلیمان کمتر از یک سال به لیگ ۱ بازگشت.

علیرغم سقوط نفت به لیگ ۱ چیزی از محبوبیت مکوندی کاسته نشد چرا که هواداران فهیم می دانستند کم ترین تقصیر بر عهده بهروز مکوندی ست و همین باعث شد که خیل هواداران مجدداً به سوی بهروز مکوندی سرازیر و از او درخواست قبول سرمربی گری محبوب ترین تیم حوزه زاگرس را داشتند. اما این بار مکوندی زیر بار نرفت و گفت: برای قبول سرمربی گری باید شرایط روشن باشد و شفاف، باید وضعیت بدهی ها و نحوه پرداخت مشخص شود و ….

اما هنوز نام مکوندی علیرغم مصاحبه های صریحی که مسئولین نفت داشتند و گفتند ایشان سرمربی گری نفت را نپذیرفتند ورد زبان هاست. سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان برای روشن کردن آخرین وضعیت و تصمیم ایشان در تماسی از ایشان در ارتباط با احتمال قبول سرمربی گری ایشان پرسید که می خوانید:

بهروز مکوندی در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان ضمن تشکر از تک تک هواداران فهیم مسجدسلیمان اظهار داشت: از لطف و بزرگواری همه دوستان چه در مسجدسلیمان و چه در دیگر شهرهای بختیاری نشین سپاسگزارم. اما متاسفانه نمی توانم سرمربی گری نفت را بپذیرم. وی گفت: شاید بهتر باشد برای آرامش تیم من زیاد وارد جزییات نشوم واجازه بدهم دوستان کارشان را انجام بدهند. مکوندی ادامه داد: طی تماس تلفنی که روز گذشته با آقای نظری داشتم به اطلاع ایشان نیز رساندم که در حال حاضر نمی توانم همکاری با باشگاه نفت داشته باشم. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان مکوندی ادامه داد: از همه همشهریان عزیز بابت حمایت هایشان در زمان مربیگری این بنده حقیر کمال تشکر و سپاس را دارم و مجدداً به جهت آن که نتوانستم کمک به ماندن تیم محبوب شهرمان در جدول لیگ برتر نمایم پوزش می طلبم و از همین تریبون اعلام می کنم در کنار شما هوادارن بی نظیر جهت حمایت و تشویق تیم محبوب مان هستم و بهروز مکوندی در پایان سخنان خود اظهار داشت: برای هر مربی که عهده دار این مسئولیت شود آرزوی موفقیت می کنم همچنین برای تیم نفت پیروزی و صعود مجدد به لیگ برتر را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

۳ Comments on “بهروز مکوندی در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان: متاسفانه نمی توانم سرمربی گری نفت را بپذیرم/ در کنار هوادارن جهت حمایت و تشویق تیم محبوب مان هستم”

 • اشکان wrote on ۱۷ تیر, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۷

  بهروز خان ،،،از این ک سرمربی گری را نپذیرفتی ناراحتم،،،،، اما تو هر جایی ک باشی تو قلب مایی بهروز خان تو ی دونه ای ،، همه ی مردم ایران میدونن ک تو پاک و با تعصب هستی و دلسوز ،،، ای کاش میموندی ای کاش ،،، دوستت داریم بهروز خان بختیاری

 • mis wrote on ۱۸ تیر, ۱۳۹۴, ۰:۰۸

  بهروزخان اگه نتونستن بودجه خوبی جذب کنند فریب مدیرعامل رونخورید  ومربیگری رو نپذیرید.بذارید مدیران اهوازی بادوستان خودشان وارد لیگ بشوند

 • مسعود wrote on ۲۰ تیر, ۱۳۹۴, ۱۸:۴۴

  بهروز خان عزیز با اینکه سرمربی گری رو نپذیرفتی  بازهم دوست داریم 
  قلب منی داداش

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی