مسابقات فوتسال جام رمضان در شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مسابقات فوتسال کارکنان ویژه ماه مبارک رمضان در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با شناخت تیم های برتر پایان یافت. این مسابقات با هدف افزایش روحیه نشاط و شادابی کارکنان و ترویج فرهنگ ورزشکاری در سطح کارکنان اداره ترابری این شرکت به مناسبت ماه مبارک رمضان و با عنوان گرامیداشت یاد و نام مرحوم داریوش بختیاروند از پرسنل اداره ترابری که به تازگی به دیار باقی شتافته برگزار شد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این مسابقات با حضور ۸ تیم از اداره ترابری شامل: ستاد ترابری ، ترافیک ، خدمات عمومی، تعمیرگاه،خودروهای ۱۶ ساعته الف و ب، خودروهای ۲۴ ساعته ،خودروهای ۸ و ۱۲ ساعته در ۲ گروه ۴ تیمی برگزار شد . با انجام مسابقات بصورت گروهی ، تیم های ستاد ترابری و خودروهای ۱۶ ساعته به فینال راه یافتند که هر دو تیم در رقابتی نفس گیر و پرگل در وقت های قانونی و اضافه به نتیجه مساوی ۵ بر ۵ رضایت دادند تا ضربات پنالتی تعیین کننده قهرمان مسابقات باشد.

در ضیافت پنالتی ها، تیم ستاد ترابری در مجموع با نتیجه ۸ بر ۶ موفق شد عنوان قهرمانی را بدست آورد و عنوان تیم اخلاق مسابقات نیز به تعمیرگاه رسید. در خاتمه هدایای  تیم های اول و دوم که با مشارکت پایگاه مقاومت بسیج و روابط عمومی تهیه شده بود توسط مهندس حیدری مدیر خدمات این شرکت به بازیکنان اهداء گردید.

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی