شورای ورزش شهرستان مسجدسلیمان تشکیل جلسه داد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- شورای ورزش شهرستان تشکیل جلسه داد. در این جلسه مهندس علیرضا گوروئی فرماندار و رئیس این شورا در سخنانی اظهار داشت: ما در شهرستان از امکانات متعددی برخوردار هستیم که باید با یک برنامه ریزی و تعامل حداکثر استفاده را از این امکانات داشته باشیم.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاارن مسجدسلیمان فرماندار مسجدسلیمان با اشاره به تدوین برنامه ورزشی در سال ۹۴ خواستار تلاش بیشتر مدیران و تعامل بین بخشی برای هم افزایی در بخش ورزش شد. مهندس گوروئی در ادامه اظهار داشت: باید در چارچوب برنامه حرکت کنیم تا به یک هم افزایی قابل قبول برسیم و با کم ترین هزینه و حداکثر بهره وری به اهداف مان برسیم و شاهد رشد شاخص های ورزشی در مسجدسلیمان باشیم.

رییس شورای ورزش مسجدسلیمان گفت: در بخش ورزش بانوان که سلامت آنان باعث سلامت خانواده می شود باید اهتمام ویژه داشت و همچنین خواستار توجه به ورزش روستاها شد. فرماندار مسجدسلیمان در پایان از دستگاه های مربوطه خواست با توجه به جغرافیای شهرستان در اجرای برنامه های ورزشی عدالت در توزیع خدمات رعایت شود تا همه شهروندان بتوانند یکسان از این خدمات بهره مند شوند و از شهرداری خواست تا با هماهنگی اداره ورزش جلوی تصرفات غیر قانونی زمین های ورزشی خاکی شهرستان توسط افراد سودجو را بگیرد. در این جلسه مقرر شد در دو نقطه از شهرستان ایستگاه های ورزشی همگانی دایر گردد..

همچنین با استفاده از ظرفیت های موجود مکان های مناسبی جهت ورزش بانوان و معلولین آماده شود.در پایان مقرر گردید به منظور استفاده حداکثری از ظرفیت شهرستان کمیته های کارشناسی نحوه تعامل و استفاده متقابل از امکانات هر دستگاه را بررسی و گزارش نمایند.

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی