علیرضا اژدری زاده: فولاد نوین بلاتکلیف است/ اگر مسئولین ارشد استان سریعاً تصمیم گیری نکنند سازمان لیگ وارد عمل خواهد شد!

اژدری زاده اظهار امیدواری کرد با تسریع تصمیم گیری‌ها از سوی مسئولان ارشد، استان فوتبال خوزستان بتواند ضمن بهرمندی از این امتیاز ارزشمند، یک تیم قدرتمند و قابل قبول را روانه پانزدهمین دوره از لیگ برتر فوتبال کشور نماید.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- علیرضا اژدری زاده با اشاره به وضعیت مبهم امتیاز فولادنوین خوزستان اظهار کرد: حضور قدرتمند هر تیم منوط به انجام امور آماده سازی آن تیم پیش از آغاز مسابقات است و با توجه به این موضوع می بایست هر چه زودتر تصمیم گیری نهایی در خصوص وضعیت امتیاز فولادنوین خوزستان در سطح مسئولان استانی انجام بپذیرد و کارها به لحظه آخر واگذار نشود. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی تاکید کرد: نزدیک به دو ماه است که تیم فولادنوین با تکیه بر توانایی کادر فنی و بازیکنان غالبا بومی توانسته است یک سهمیه ارزشمند را به نام خوزستان در لیگ برتر فوتبال کشور کسب نماید اما به دلیل یکی نبودن آرای مسئولان استانی زمان برای حفظ امتیاز این تیم در سطح استان به سرعت در حال طی شدن است.

سرپرست باشگاه فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: بر اساس قوانین و الزامات لیگ برتر از همان ابتدا مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال کشور اعلام کردند که امکان حضور فولادنوین به عنوان تیم دوم فولاد خوزستان در لیگ برتر وجود ندارد و با توجه به این موارد تصمیم به فروش امتیاز فولادنوین و انتقال آن به یکی از تیم های استان خوزستان گرفته شد اما با این وجود کماکان شاهد هستیم که این موضوع قطعیت نیافته و چه بسا ادامه این روند باعث گردد تا خود مسئولان سازمان لیگ در این رابطه وارد عمل شده و با توجه به حل نشدن آن در سطح استانی، تصمیم گیری کنند.

اژدری زاده در خاتمه اظهار امیدواری کرد که با تسریع تصمیم گیری‌ها از سوی مسئولان ارشد، استان فوتبال خوزستان بتواند ضمن بهرمندی از این امتیاز ارزشمند، یک تیم قدرتمند و قابل قبول را روانه پانزدهمین دوره از لیگ برتر فوتبال کشور نماید.

درباره نویسنده

10269مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی