جلسه شورای آموزش و پرورش مسجدسلیمان برگزار شد

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در ابتدای این جلسه منوچهر قاسمی منجزی رییس اداره آموزش و پرورش ضمن تبریک ایام شعبانیه بیان کرد: مجموعه آموزش و پرورش امسال برای ارتقاء جایگاه علمی و فرهنگی خود کارها و اقدامات ارزشمندی از جمله : برگزاری ۸۰ جلسه کلاس های کنکوری، برگزاری ۸۰ جلسه کلاس های تقویتی، نصب بنر به منظور پیام های مشاوره ای و تحصیلی برای خانواده ها، ارسال پیامک های آموزشی و مشاوره ای، تکثیر بیش از ۳۶۰۰۰ برگ سوال و جواب امتحانات برای دانش آموزان متوسطه دوم، برگزاری کلاس های آموزشی برای مدیران و دبیران متوسطه دوره دوم، برگزاری همایش بزرگ کنکوری و مهم تر از همه برگزاری اعتکاف علمی، فرهنگی دانش آموزان سال سوم متوسطه دوم به مدت ۳ روز، که برای هر دانش آموز ۲۸ ساعت کلاس تقویتی برگزار شد. وی گفت: در این اعتکاف علاوه بر مسائل آموزشی محفل انس با قرآن، نماز جماعت و کلاس های مشاوره نیز به طور مستمر برگزار گردید.

قاسمی منجزی در ادامه از مسئولین ادارات درخواست نمود در جلسات یا با پیشنهادات و مصوبات مخالفت نمایند یا اگر موافقت خود را اعلام کردند به تعهداتی که می دهند پایبند باشند، به طور مثال مصوبه هوشمند سازی مدارس با این که فرماندار محترم به طور جد پیگیر این مسئله می باشد ولی متاسفانه به جز چند ارگان، دیگر ادارات و سازمان ها به تعهدات خود عمل نکرده اند.

در ادامه این جلسه مهندس قنبری ضمن تبریک ایام شعبانیه گفت: آموزش و پرورش موتور محرک و یک ارگان انسان ساز در کشور می باشد و یقیناً شخصیت های اجتماعی که در کشور به وجود می آید برگرفته از همین مجموعه آموزش و پرورش است. وی گفت: در خصوص هوشمندسازی یک جلسه اختصاصی باید در محل فرمانداری گرفته شود تا روند اجرای این مصوبه را تسهیل نماییم. در ادامه دیگر مسئولین در خصوص دستور کار جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

درباره نویسنده

10985مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی