بهروز مکوندی: همه می دانیم بازی با سپاهان آخرین شانس​ بقای نفت است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: هم ما و هم بازیکنان​مان می​دانیم که بازی با سپاهان آخرین شانس​مان است. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان بهروز مکوندی اظهار داشت: هنوز از نظر امتیازی برای جنگیدن جهت ماندن در لیگ برتر شانس داریم؛ درست است دو بازی بسیار سخت پیش‌رو داریم ولی بازی با سپاهان مهمترین مسابقه ما است و باید سعی کنیم این بازی را ببریم تا برای ادامه راه و جنگیدن برای بقا، امید داشته باشیم.

وی گفت: سپاهان تیمی است که تلاش می​کند با کسب حداکثر امتیازها به قهرمانی و سهمیه آسیایی دست پیدا کند. این تیم، نیم‌نگاهی هم به نتایج سایر رقبای خود دارد. فکر می​کنم سپاهان با تمام قوا می​آید تا شانس خود را از دست ندهد. سپاهان تیم خیلی خوبی است و از بازیکنان و کادرفنی بسیار خوبی بهره می‌برد. این باشگاه سازمان یافته و بابرنامه است و سال‌ها توانسته نتایج خیلی خوبی کسب کند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان افزود: سعی ما این است که با ارائه یک بازی خوب، نتیجه​ای به دست آوریم که به ادامه راه، امید داشته باشیم و شانسی را برای ماندن در لیگ به دست آوریم. اگر به اندازه سر سوزن هم شانس وجود داشته باشد، تمام تلاش​مان را می​کنیم که آن را از دست ندهیم. به هر حال فوتبال است و کار ما سخت. اگر تیم نفت مسجدسلیمان را مقابل سپاهان در نظر بگیریم، شاید روی کاغذ شانس کمی برای ما قائل باشند ولی در فوتبال هیچ چیزی دور از دسترس نیست و برای هر چه تلاش​ شود، امکان به دست آوردن آن حتی اگر سخت هم باشد، وجود دارد.

وی بیان‌کرد: هم ما و هم بازیکنان​ می​دانیم که بازی با سپاهان آخرین شانس​مان است و نباید تحت هیچ شرایطی این شانس را از دست بدهیم و همه بازیکنان تلاش می​کنند تا آنچه را که استحقاقش را دارند، به دست آورند. بازیکنان ما می​دانند سقوط تیم به رده پایین​تر، تنها سقوط تیم نیست و در واقع ضرر آن به باشگاه و بازیکن به یک اندازه وارد می​شود و در آینده‌ کاری بازیکنان، مربیان و باشگاه تاثیرگذار است.

مکوندی در پایان درباره غایبان تیمش برابر سپاهان، گفت: امرایی مصدوم است و کرملاچعب نیز قرار است همراه با تیم‌ملی جوانان به خارج از کشور بروند و ما این دو بازیکن را برای این بازی در اختیار نداریم.

درباره نویسنده

10269مطلب نوشته است .

One Comment on “بهروز مکوندی: همه می دانیم بازی با سپاهان آخرین شانس​ بقای نفت است”

  • شهروند wrote on ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۹

    آقای مکوندی باسلام جنابعالی میبایست قبل ازاین اتفاق کنارمیرفتی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی