عدم نظارت بر عزل و نصب ها باعث بی اعتمادی مردم خواهد شد

تغییرات اگر اصولی نباشد نه تنها بی فایده بلکه در بسیاری از مواقع مخرب نیز خواهد بود

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان/ سعید مرادی: تغییرات اگر اصولی نباشد نه تنها بی فایده بلکه در بسیاری از مواقع مخرب نیز خواهد بود. این که در مسجدسلیمان در بعضی از ادارات نیاز مبرم به این تغییرات مدیریتی احساس می شود کاملاً قابل درک است، اما از طرفی هم گماردن بعضی افراد غیر متخصص در بعضی پست های تخصصی باعث رکود و عقب ماندگی دوباره مسجدسلیمان خواهد شد…

متآسفانه از گوشه و کنار شنیده می شود عده ای در مسجدسلیمان با شایعه پراکنی و شانتاز بازی و تبلیغات گسترده عنوان می کنند که عزل و نصب ها در شهرستان زیر نظر آنان و یا گروهی خاص صورت می گیرد… یکی نیست به این آقایان بگوید شما چکاره هستید که بخواهید برای مردم تصمیم گیری کنید؟

گاهی با طرح بعضی نام ها که در میان آنان نام بعضی از پیمانکاران، افراد بیکار، افرادی با سوابق مشخص و البته ناموفق نیز به چشم می خورد، با احساسات مردم بازی می شود اما هدف این افراد از طرح این اسامی چیست؟

۱-   زمینه چینی و فراهم کردن شرایط برای مطرح کردن آنان برای مقاصدی دیگر

۲-    بررسی واکنش مردم

۳-   تحت فشار قرار دادن مدیران و سوء استفاده های بعدی

هدف هرچه باشد مسئولین محترم نباید فراموش کنند اشتباه در انتخاب و انتصاب های غیر اصولی و سلیقه ای و یا عدم نظارت بر عزل و نصب ها باعث می شود که به مرور مردم اعتمادشان را از دست بدهند.

و البته با شناختی که از مسئولین محترم شهرستان مثل نماینده محترم شهرستان جناب دکتر اسماعیل جلیلی و همچنین حضرت حجت الاسلام والمسلیمن حاج آقا امینی امام جمعه محترم داریم مطمئن هستیم با دقت این مسئله را زیر نظر داشته و اجازه نخواهند داد افراد سودجو از آب گل ْآلود ماهی های بزرگ صید کنند.

درباره نویسنده

11251مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی