گزارشی از جلسه شورای سلامت مسجدسلیمان:
دکتر ایدنی: استقرار مجتمع آموزشی، پزشکی در آینده در بیمارستان قدیم ۲۲ بهمن ( تصاویر)

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- جلسه شورای سلامت شهرستان مسجدسلیمان با حضور مهندس خبیر معاون سیاسی،اجتماعی استاندار و دکتر ایدنی رییس دانشگاه علوم پزشکی خوزستان برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان مسجدسلیمان اولین جلسه شورای سلامت شهرستان در سال جدید با حضور مهندس خبیر معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان، دکتر ایدنی رییس دانشگاه علوم پزشکی خوزستان و برخی از مدیران ارشد استان و شهرستان در بیمارستان جدید۲۲بهمن برگزار شد. در این جلسه مهندس علیرضا گوروئی فرماندار و رییس شورای سلامت ضمن خیرمقدم به مدعوین اظهارداشت: حضور مستمر مدیران ارشد استانی در شهرستان نشانه اهمیت ویژه ای ست که مسجدسلیمان در برنامه های مدیران استان دارد. گوروئی با اشاره به تلاش های دستگاههای اجرایی در سال گذشته گفت: ان شاالله مردم خوب مسجدسلیمان امسال طعم شیرین تلاش های خدمتگزاران خود را خواهند چشید.

فرماندار در ادامه از تلاش های مدیریت شده و بابرنامه ریزی جهت شروع به کار بیمارستان جدید۲۲بهمن که دستگاههای اجرایی شهرستان به ویژه دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان داشتند تشکر نمود و خواستار استمرار آن تا تکمیل نهایی و افتتاح رسمی آن در سال جدید شد. مهندس گوروئی از شهرداری خواست خدمات رسانی خود را جهت رفاه حال همشهریان به ویژه در رابطه ایاب و ذهاب توسعه دهد و خواستار استفاده از ظرفیت ساختمان قبلی بیمارستان شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان  در این جلسه پس ازگزارش کامل دکتر نژادسلامی از روند شروع به فعالیت بیمارستان دکتر ایدنی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان خوزستان ضمن پرداختن به نظام سلامت در دولت تدبیر و امید خبر از اقدامات انجام شده در خصوص استفاده از ساختمان قدیم بیمارستان۲۲بهمن و استقرار مجتمع آموزشی، پزشکی در آینده را به اطلاع عموم رساند. ایشان اعلام نمود که با اجرایی شدن برنامه های دانشگاه علوم پزشکی برای ساختمان قدیم دغدغه های اهالی آن منطقه نیز مرتفع خواهد شد وی بیمارستان جدید را از حیث تجهیزات یکی از بهترین بیمارستان های جدید کشور برشمرد… درپایان مهندس خبیر در جمع بندی ضمن اهمیت سلامت شهروندان خواستار تلاش های مستمر در این زمینه شد. ایشان اقدامات انجام شده در حوزه سلامت و بهداشت در شهرستان رامناسب ارزیابی کرد و از فرماندار خواست تا موضوع زیرسازی و آسفالت ورودی بیمارستان را ازطریق دستگاههای ذیربط پیگیری نماید. لازم به ذکراست بعد از جلسه مهندس خبیر به اتفاق اعضای شورای سلامت شهرستان از بخش های بیمارستان جدید بازدید به عمل آورد.

1234

درباره نویسنده

9850مطلب نوشته است .

One Comment on “گزارشی از جلسه شورای سلامت مسجدسلیمان:
دکتر ایدنی: استقرار مجتمع آموزشی، پزشکی در آینده در بیمارستان قدیم ۲۲ بهمن ( تصاویر)

  • احمد wrote on ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۱

    میگم داخل بیمارستان قدیم سرما خوردگی درمان میشه یعنی…تا کی میخوایم ظاهر سازی کنیم دوستان…تا کی مسئولین بی مسئولیت انتخاب میکنیم دوستان…خدایا  خودت کمکمون کن

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی